برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی:هنوز هم به پیراهن تیم ملی فکر میکنم

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۹:۵۳ — روزنامه ایران ورزشی

هر چه خدا بخواهد همان میشود، من تلاش میکنم برای تیمی که با آن قرارداد دارم مفید باشم. اگر آقای گلی هم نصیبم شود، چه بهتر.

رضا عنایتی

رضا عنایتی دوباره همه را غافلگیر کرد. او همچنان به فوتبالش ادامه میدهد. نه تنها عنایتی فکر خداحافظی از فوتبال را ندارد بلکه با روحیه خوبی که دارد به دنبال دوباره پوشیدن لباس تیم ملی هم هست. عملکرد عنایتی در چند سال اخیر باعث شده تا تیمها بدون توجه به سن و سال این بازیکن همچنان خواهان جذب زودهنگام او باشند. عنایتی بدون بازارگرمی رایج در فوتبال اعلام میکند که با پدیده مشهد قرارداد داخلی بسته و قصد دارد دو سال دیگر در این تیم حرفهای بازی کند.

سلام آقارضا کجا هستی، شنیدم با مشهدیها قرارداد امضا کردی؟

سلام من الان در دندانپزشکی هستم و با امضای قرارداد داخلی به پدیده مشهد پیوستم و فعلا قرارداد داخلیام را با این تیم امضا کردم تا ببینیم چه پیش میآید اما اگر همه چیز نهایی شود در شهر خودم به فوتبالم ادامه میدهم. چند مورد جزیی مانده که فکر میکنم مشکلی پیش نمیآید و دوفصل آینده با پدیده خواهم بود.

دندانپزشکی؟ حتما رفتی دندان پوسیده را بکشی؟! (میخندد)

دقیقاً، برای کسانی که باید بدانند بنویسید که عنایتی دندان پوسیده را کشید و دور انداخت، خیالشان راحت باشد.

پس قصد داری در شهر خودت از فوتبال خداحافظی کنی؟

متاسفانه هر چه من به سمت استقلال رفتم انگار عدهای دوست نداشتند من به این تیم برگردم و حالا هم به نظر میرسد آنها برنده شدند و از این به بعد من به عنوان یک هوادار برای استقلال دعا میکنم اما قرارداد من با پدیده دو ساله است و باید ببینم چه شرایطی پیش میآید. شاید هم در شهر خودم از فوتبال خداحافظی کردم.

فکر میکنید برنامه بلندمدتی برای فوتبال دارند؟

صددرصد. پدیده، استیل آذین یا برخی تیمهای دیگر نیست، برنامهریزی بلند مدتی دارند و من فکر میکنم با اجرای این برنامه‌ها پدیده و مشهد نیز به یکی از قطبهای فوتبال تبدیل شوند، آنها به هیچ وجه قصد ریخت و پاش ندارند اما برنامههایشان کاملا اصولی و حساب شده است.

امسال هم به فکر آقای گلی لیگ هستی؟

چرا نباشم، هر چه خدا بخواهد همان میشود، من تلاش میکنم برای تیمی که با آن قرارداد دارم مفید باشم. اگر آقای گلی هم نصیبم شود، چه بهتر.

سوژه داغ این روزها جام جهانی و تیم ملی است، شنیدیم هنوز هم به پوشیدن پیراهن تیم ملی فکر میکنی؟

درست است، چرا نباید فکر کنم. به لطف خدا اینقدر در خودم توانایی میبینم که به تیم ملی هم فکر کنم ولی سلایق فرق میکند و ممکن است سرمربی تیم ملی از بازیکنی خوشش نیاید. برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم باعث شادی دل مردم شوند. رضایت مردم از فوتبال مهمتر از بودن یا نبودن یک یا چند بازیکن است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391