برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتخاب مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس

شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۲۱ — تسنیم

طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مدیر روابط عمومی این باشگاه منصوب شد.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مجتبی جانعلی از سوی علیرضا رحیمی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

در حکم علیرضا رحیمی آمده است: با عنایت به سوابق ورزشی و شایستگی که در شما سراغ داریم و با توجه به اشراف جنابعالی در امور فرهنگی و تعاملی که با ارباب رسانه دارید به موجب این ابلاغ به سمت مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و به کارگیری حداکثر توان و همکاری با مجموعه تحت پوشش در انجام وظایف محوله و سازنده، موفق و مؤید باشید.

همچنین با حکم علیرضا رحیمی، حسین قدوسی، مدیر پیشین روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به سمت مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای مدیرعامل باشگاه منصوب شد.

در حکم علیرضا رحیمی آمده است: با عنایت به سوابق تجربی و نگاه کارشناسانه جنابعالی بر امور رسانه‌ای باشگاه به موجب این ابلاغ، به سمت مشاور مطبوعاتی و رسانه‌ای اینجانب منصوب می‌شوید.

امید است با مساعدت و یاری خداوند متعال اطلاعات و اشراف جنابعالی بر امور فرهنگی و خبری باشگاه و تعامل سازنده‌ای که در پیش خواهد بود، مفید و موثر واقع گردد.

حسین قدوسی پیش از حضور در باشگاه پرسپولیس به مدت پنج سال مدیر روابط عمومی باشگاه راه‌آهن بوده و سه سال نیز با عنوان سردبیر سایت خبری با باشگاه پرسپولیس همکاری کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391