برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: به ماندن دایی در پرسپولیس اصرار دارم

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۲۵ — تسنیم

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد به ماندن علی دایی در کادر فنی این تیم اصرار دارد.

حمید درخشان و حمید استیلی

حمید استیلی بعد از جلسه هیئت مدیره باشگاه اظهار داشت: در دو سه روز آینده موضوعات مختلفی از جمله قرارداد بازیکنان، علی دایی، مشکل خلعتبری و مشکل وینگادا را بررسی خواهیم کرد اما اولویت ما وضعیت وینگاداست.

وی افزود: در نامه‌ای که برای باشگاه پرسپولیس آمده خطر کسر امتیاز مطرح شده و ما دو سه روز بیشتر وقت نداریم که بدهی خود را پرداخت کنیم. بنابراین با نظر هیئت مدیره تا فردا (سه‌شنبه) مطالبات وینگادا را پرداخت خواهیم کرد که این مشکل برطرف شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره نظرش برای ادامه کار با علی دایی خاطرنشان کرد: من اولین نفری بودم که اصرار داشتم دایی در تیم بماند تا از توانایی‌های او بیشتر استفاده کنیم.

استیلی با رد این مطلب که سلیمی و سیاسی به دلیل آشنایی با او در میان اعضای هیئت مدیره قرار گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: من چنین قدرتی ندارم. سلیمی استاد دانشگاه است و دکترای مدیریت خصوصی‌سازی دارد. او در دانشگاه تدریس می‌کند و از همانجا با وزیر ورزش ارتباط دارد. سیاسی هم همین شرایط را دارد و من در انتخاب او نیز به مانند سلیمی نقشی نداشتم. آنها انتخاب خود وزارت ورزش بودند.

وی در واکنش به اظهارات حمید جاسمیان هم یادآور شد: آقای جاسمیان بزرگ ماست و هر آنچه بگوید قبول می‌کنیم.

استیلی با اعلام اینکه محمد زادمهر به دلیل آنکه خارج از کشور است در جلسه امروز شرکت نکرد، ادامه داد:‌ زادمهر شنبه آینده به تهران می‌آید و در جلسات ما حضور خواهد داشت.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با ابراز خوش‌بینی نسبت به حل مشکلات مالی این تیم تصریح کرد:‌ این برای نخستین بار است که پرسپولیس از همان ابتدای فصل پول دارد و در ابتدا به دنبال آن هستیم که برای قراردادهای آینده و همچنین بدهی‌های گذشته برنامه‌ریزی خوبی انجام دهیم تا برای فصل جدید شرایط ایده‌آلی رقم بخورد.

استیلی درباره بحث شفاف‌سازی قراردادها که مورد نظر وزارت ورزش است، تاکید کرد: صددرصد قراردادهای ما شفاف خواهد بود و همان قراردادهایی است که در هیئت فوتبال به ثبت خواهد رسید و هیچ قرارداد متممی در کار نخواهد بود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود سقف قراردادها ۵۰۰ میلیون تومان خواهد بود، اظهار داشت: من نمی‌توانم درباره سقف قرارداد صحبت کنم، چرا که هر بازیکن قیمت و توانایی‌های مخصوص به خودش را دارد. ما به دنبال آن هستیم تا با حفظ بازیکنان خوب فصل گذشته و اضافه کردن چند بازیکن با نظر کادر فنی تیم قدرتمندی را برای حضور در آسیا همچنین لیگ برتر و جام حذفی آماده کنیم.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره حامی مالی این باشگاه هم تاکید کرد: برای یک سال باشگاه را به این عزیزان دادند تا از نظر مالی به ما کمک کنند و آنها هم با فداکاری پیش آمدند تا مشکلات را برطرف کنند. رحیمی هم گفته که سعی می‌کند مشکل بدهی‌ها را حل کند که این اظهارات جای تقدیر دارد.

وی افزود: البته مدیران قبلی هم زحمت کشیدند و به خصوص در میان آنها علی پروین جای خود را دارد. من از پروین تشکر می‌کنم اگر خودش اینجا نیست اما یاد او همیشه در کنار ما قرار دارد.

استیلی باز هم در مورد قراردادهای فصل آینده این تیم خاطرنشان کرد: به طور قطع مقدار رقم قراردادها تعدیل خواهد شد و هر کس به اندازه حقش دریافتی خواهد داشت.

وی در مورد اینکه چگونه حضور در هیئت مدیره را پذیرفته تصریح کرد: من قرار نبود در هیئت مدیره پرسپولیس باشم و خودم هم دوست دارم بیشتر در فضای فنی و در کنار یک تیم کار کند. اکنون هم تمایل من به کار فنی در کنار یک تیم بیشتر است. اما به هر حال من در پرسپولیس بازیکن، مربی، سرمربی، مسئول آکادمی و مسئول پیشکسوتان بوده‌ام و امیدوارم اگر می‌توانم، کمکی به باشگاه انجام دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391