برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: درباره کادر فنی پس از جلسه هیأت مدیره اعلام نظر می‌کنیم

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۰۰ — فارس

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: قطعاً‌ با دانش و تجربه اعضای هیأت مدیره، مشکلات پرسپولیس از بین خواهد رفت.

حمید استیلی درباره انتخابش به عنوان عضو هیأت ‌مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا اجازه دهید جلسه هیأت ‌مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل شود و پس از جلسه‌ای که دور هم خواهیم نشست برنامه‌های جاری خود را اعلام خواهیم کرد.

وی افزود:‌ هدف ما این است که به پرسپولیس و هواداران خدمت کنیم و قطعاً با پتانسیلی که در هیأت‌ مدیره می‌بینم، می‌توانیم به خواسته خود برسیم و باشگاهی قوی داشته باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی که فکر می‌کردید یک روز عضو هیأت‌ مدیره شوید، گفت: بالاخره هر فردی در هر جایگاهی بتواند به پرسپولیس کمک کند مانند نخبگان و فرهیختگان کار بزرگی انجام داده، شعار ما در هیأت ‌مدیره اخلاق‌مداری است و همچنین افتخارآفرینی برای پرسپولیس. ما روی سه موضوع زیاد کار می‌کنیم، اخلاق‌مداری، هوادارمحوری و افتخارآفرینی شعار ما در هیأت‌ مدیره پرسپولیس است تا بتوانیم سال خوبی داشته باشیم.

استیلی در مورد وضعیت کادر فنی و دایی نیز گفت: دایی برای این تیم زحمت کشیده است. من الآن نمی‌توانم در رابطه با کادر فنی نظر بدهم. کادر فنی سال گذشته سختی‌های زیادی کشید. پس از انتخاب مدیرعامل و جلسه هیأت‌ مدیره در رابطه با این موضوع حرف می‌زنیم.

وی در پاسخ به سؤالی که آیا امکان دارد شما مدیرعامل تیم شوید یا خیر، گفت: من خیر، مدیرعامل باشگاه نمی‌شوم.

استیلی در مورد غیبت پروین در هیأت‌ مدیره باشگاه نیز ‌گفت: علی پروین همیشه اسطوره و بزرگ باشگاه پرسپولیس بوده، بودن ایشان کنار ما یک افتخار بزرگ است. ما خیلی دوست داشتیم پروین کنار ما باشد. الآن هم پروین کنار ماست و با ما خواهد بود.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در پاسخ به سؤالی که آیا هیأت ‌مدیره جدید که می‌گویند فوتبالی هم نیست می‌تواند به قرمزپوشان کمک کند یا خیر، گفت: مطمئناً باشید صد درصد اسپانسر و هیأت‌ مدیره می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. آن هم نسبت به سال‌های گذشته امسال شرایط پرسپولیس بسیار متفاوت است. وزارت ورزش روی پول‌هایی که به باشگاه می‌آید و هزینه می‌شود حساسیت زیادی دارد. ما باید در هزینه‌ها دقت کنیم، مطمئن باشید وزارت ورزش روی هزینه‌ها نظارت کامل می‌کند.

وی افزود: ما کسانی را در هیأت ‌مدیره داریم مانند دکتر سلیمی که مدیری بسیار خوب و اقتصادی است. ایشان حتی سال‌های سال استاد دانشگاه بوده و شهردار چند منطقه تهران بوده است و حتی درجه دکترا را دارد. سایر افراد هم مانند مونسان افراد مجربی هستند و هرکدام به نوبه خود می‌توانند مشکلات پرسپولیس را حل کنند. یک عده این افراد در کار اقتصادی هستند و یک عده هم در کار فرهنگی تلاش می‌کنند. همه باید دست به دست هم برای سربلندی پرسپولیس تلاش کنیم و این خواسته هیأت مدیره و وزارت ورزش است تا دل هواداران شاد شود، البته کار سختی است اما با یک همدلی به هدف‌مان می‌رسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391