برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: با چند راه‌حل حساب‌های پرسپولیس باز می‌شود

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۴۱ — فارس

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه هیأت مدیره با چند راه‌حلی که پیشنهاد شد اگر اتفاق خاصی پیش نیاید در هفته جاری حساب‌های باشگاه باز می‌شود.

حمید استیلی در خصوص جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در جلسه‌ای که برگزار کردیم در ابتدا چارت تشکیلاتی باشگاه در دستور کار بود تا بتوانیم باشگاه پرسپولیس را شکل بدهیم. با چارت تشکیلاتی خیلی از مشکلات باشگاه پرسپولیس حل خواهد شد. در این بین چندبرنامه مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد در جلسه بعدی طبق جدول و نظرات اعضای هیأت مدیره بهترین را انتخاب و پس از تأیید آن را در باشگاه عملی کنیم.

وی افزود: اما مهم‌ترین بحث حساب‌های مسدود باشگاه پرسپولیس بود که همه به دنبال راه‌حلی قانونی برای رفع این مشکل هستیم به همین دلیل چند راه‌حل به دقت مورد بررسی قرار گرفت. باید این خبر خوب را بدهم اگر اتفاق خاصی پیش نیاید در هفته جاری مشکلات حساب‌های مسدود شده حل خواهد شد و پول لازمه به حساب‌ها ریخته و در اولین حرکت بدهی بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: یکی دیگر از بحث‌های اصلی هیأت مدیره توجه به تیم‌های پایه بود و شرح و وظایفی که برای کمیته فنی قرار است در نظر گرفته شود یک سری افراد از اعضای کمیته فنی با رحیمی دیدار کردند و حتی گفت‌وگوهایی نیز داشتند تا نقطه‌نظرات اعلام شود و شرح و وظایف را به همه افراد بدهیم. در هفته جاری نیز با بقیه اعضای کمیته فنی صحبت‌های لازم با توجه به اختیارات رحیمی در این حوزه انجام خواهد شد تا تیم پرسپولیس تبدیل به یک باشگاه شود و فقط تیم نشود. به نظر من این کمیته فنی می‌تواند بازوی اجرایی مدیرعامل برای باشگاه پرسپولیس باشد و قطعاً می‌تواند به باشگاه کمک کند مخصوصاً در بخش آکادمی و استراتژی‌های فوتبال.

وی در پایان درباره حمایت مجدداز علی دایی در هیات مدیرهنیز گفت: بله، یکی از موارد بحث علی دایی بود که همه اعضا با اکثریت آراء از او حمایت کردند تا سرمربی پرسپولیس بتواند به اهدافش برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391