برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: مذاکره با بازیکنان بر عهده مدیرعامل و کمیته فنی است

چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۵ — ایسنا

حمید استیلی می‌گوید مذاکره با بازیکنان وظیفه مدیرعامل و کمیته فنی است.

حمید استیلی

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مشکل حساب‌های این باشگاه، مذاکره با بازیکنان برای فصل بعد، وظایف کمیته‌ فنی و موضوع اختلافش با علی دایی صحبت کرد.

متن پرسش و پاسخ ایسنا و استیلی در زیر می‌آید:

بحث حساب‌های باشگاه پرسپولیس به کجا رسید.

با چند تن از اعضای هیات مدیره صحبت کرده و به همراه یکدیگر در تلاش هستیم که این مشکل را حل کنیم. فکر می‌کنم تا چند روز آینده مشکل رفع می‌شود. ضمن این که خود وزارت ورزش هم در این مساله به ما کمک می‌کند.

ظاهرا عابدینی پیش‌نویس وظایف کمیته‌ فنی را به باشگاه تحویل داده و قرار است روی آن بحث کنید.

در اساسنامه هر باشگاهی کمیته‌ فنی مثل کمیته‌ پزشکی، مالی و ... تعریف شده است. کمیته‌ فنی بازوی باشگاه است. وظیفه این کمیته‌ هدایت و حمایت مسائل فنی باشگاه است. نه تنها تیم اصلی که همه تیم‌های پایه و هر جا که مسائل فنی وجود داشته باشد کمیته‌ فنی به آن کمک می‌کند و راهکار می‌دهد. ضمن این که روی کار آنها نظارت هم دارد. برنامه هفتگی، ماهانه و سالانه می‌دهد و به هیچ عنوان بحث دخالت آن در کار کادر فنی مطرح نیست.

با این شرایط وظایف اعضای کمیته‌ فنی چه زمانی به آنها ابلاغ می‌شود؟

فکر می‌کنم هفته‌ آینده آقای رحیمی شرح وظایف کمیته‌ فنی را در هیات مدیره مطرح می‌کند و پس از تایید، مدیرعامل با اعضای این کمیته‌ صحبت و وظایف‌شان را به آنها ابلاغ می‌کند. ما واقعا افراد فرهیخته‌ای در کمیته‌ فنی داریم که یک سری از آنها مثل عابدینی قبلا پست‌های بزرگی داشتند و از خودگذشتگی کرده‌اند و به این کمیته‌ آمده‌اند. از آنها خواهش کردم که بیایند به پرسپولیس کمک کنند.

یکی از مسائلی که احتمالا می‌تواند از سوی کمیته‌ فنی برای کادر فنی تیم حاشیه‌ساز شود، مصاحبه‌های انتقادی آنها بعد از هر باخت یا مساوی پرسپولیس است.

یکی از آیتم‌های ما شرح وظایف اعضای کمیته‌ فنی در رابطه با مصاحبه‌هاست و این که تا چه حدی می‌توانند صحبت کنند. مصاحبه‌ای که به آرامش تیم لطمه بزند از سوی خود مدیرعامل و هیات مدیره برخورد می‌شود. البته این افراد هم برای کمک آمده‌اند و نقش دخالتی ندارند. اگر انتقادی به عملکرد فنی تیم هست، در فضای باشگاه انجام می‌شود و به هیچ وجه این مسائل به رسانه‌ها برده نخواهد شد. نقد باید به نفع تیم باشد نه این که با بردن مشکلات به رسانه‌ها آرامش تیم را بر هم زند.

چه مشکلی وجود داشت که نشست اسپانسر باشگاه لغو شد؟

قرار بود این نشست انجام شود اما باید پیش از برگزاری آن با مدیرعامل و وزارت ورزش هماهنگی وجود داشته باشد. مشکل خاصی در این رابطه وجود نداشت.

در چند روزی که ملی‌پوشان در ایران بودند توانستید برای فصل آینده با آنها مذاکره کنید؟

فعلا مشکل اصلی ما حساب‌های باشگاه است. ضمن این که مذاکره با بازیکنان هم بر عهده مدیرعامل باشگاه و کمیته‌ فنی است که بر اساس فهرستی که سرمربی به باشگاه داده با بازیکنان صحبت کرده و آنها را جذب تیم می‌کنند.

در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی مبنی بر اختلاف شما با علی دایی وجود داشته است. شاید بهتر باشد یک بار صراحتا در این باره صحبت کنید.

شکر خدا کارمان را زود شروع ‌کرده‌ایم. اسپانسر باشگاه مشخص شده و مدیرعامل هم کارش را آغاز کرده است. ما از خیلی تیم‌ها جلوتر هستیم. اصلا اختلافی بین من و دایی وجود ندارد. وقتی در هیات مدیره من به عنوان اولین نفر از دایی حمایت می‌کنم و می‌گویم به خاطر یک سری دلایل او باید سرمربی بماند، هیچ اختلافی وجود ندارد. هدف همه ما بزرگی پرسپولیس است. این دنیا واقعا کوچک و زودگذر است و من هم در کنار همه افراد آمده‌ایم که به دایی کمک کنیم تا در نهایت پرسپولیس موفق باشد. متاسفانه من و دایی تا الان نتوانسته‌ایم همدیگر را ببینیم و وظیفه مدیرعامل بود که درباره فهرست بازیکنان آینده تیم با دایی صحبت کند. اصلا بحث اختلاف من و دایی درست نیست و نباید به این مسائل دامن زد. ما مشکلات بزرگ‌تری داریم که باید به آنها برسیم. در هیات مدیره راجع به مسائل کلان از جمله چارت تشکیلاتی باشگاه صحبت می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391