برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند، هدف‌شان هم من نیستم

چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۱۳ — تسنیم

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که افرادی می‌خواهند به این باشگاه ضربه بزنند.

حمید استیلی

حمید استیلی، در مورد آخرین وضعیت حساب‌های مسدود شده باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای باشگاه در تلاش هستند این مشکل را برطرف کنند. تنها مسئله‌ای که اجازه نداده برنامه‌های ما اجرا شود همین مسدود بودن حساب‌ها است. امیدواریم حداکثر تا اوایل هفته آینده این مشکل حل شود.

وی ادامه داد: می‌خواهیم تکلیف بازیکنان را برای فصل آینده روشن کنیم و هرچه سریع‌تر تیم را ببندیم که این مسئله منوط به باز شدن حساب‌های باشگاه است.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چرا جلسه مطبوعاتی اسپانسر این باشگاه لغو شده، اظهار داشت: دلیل خاصی نداشت. مقدمات اولیه برای تشکیل جلسه حاضر نبود و قرار شد در آینده‌ای نزدیک این جلسه را برگزار کنیم.

استیلی در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود او در تلاش است تا یکی از دوستانش را به سمت مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس منصوب کند، تاکید کرد: این مسائل در اختیار من نیست و مدیرعامل تصمیم گیرنده است که چه کسی مدیر روابط عمومی شود. در هیئت مدیره به مسائل کلان باشگاه فکر می‌کنیم نه این مسائل کوچک.

وی تصریح کرد: همانطور که پیش از این گفتم عده‌ای می‌خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند و هدف‌شان هم من نیستم، آنها به پرسپولیس ضربه می‌زنند چون منافع‌ خودشان اینطور طلب می‌کند. یک روز می‌گویند فایل صوتی دارند و یک روز هم می‌‌خواهند بازیکن را مقابل ما قرار دهند. به زودی نام این افراد را رسانه‌ای می‌کنم تا هواداران آنها را بشناسند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: در این فوتبال خیلی‌ها دوست من هستند اما دلیل نمی شود این دوستی‌ها را در کار باشگاه دخالت بدهیم. وقتی حرف از باشگاه پرسپولیس است، دوستی‌ها جایگاهی ندارد چون منافع باشگاه پرسپولیس از منافع شخصی مهمتر است. من حتی به اعضای هیئت مدیره هم گفته‌ام که در باشگاه پرسپولیس باید از منافع شخصی خود بگذرند.

استیلی در پاسخ به این سوال که شرح وظایف کمیته فنی چه زمانی مشخص می‌شود، به تسنیم گفت: قرار است در جلسه آینده هیئت مدیره شرح وظایف کمیته فنی بیان و تصویب شود و در اختیار مدیرعامل قرار بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391