برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی:از تجربه پیشکسوتان و نخبگان استفاده می کنیم

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۹ — اوج نیوز

مهم ترین بحث در باشگاه وفاق و همدلی است که باید میان صف و ستاد وجود داشته باشد.ما با همین هدف کار را آغاز می کنیم و به طور حتم از تجارب ارزنده و گرانقیمت پیشکسوتان و نخبگان استفاده خواهیم برد.

کریم باقری و حمید استیلی و رضا شاهرودی و تیم پرسپولیس

عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:با این نیت که بتوانم قدمی برای باشگاه محبوب و هواداران خونگرمش بردارم پیشنهاد حضور در هیات مدیره را پذیرفتم.

حمید استیلی درباره حضورش در سمت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:پرسپولیس خانه من است و قبل از اینکه بیش از ۲۰ سال قبل پیراهن با ارزش این تیم را برتن کنم،هوادارش بودم.در این سالها هم چه در باشگاه حضور داشتم و چه در جای دیگری بودم برای موفقیت تیم محبوبم دعا می کردم.

وی ادامه داد:مهم ترین بحث در باشگاه پرسپولیس هوادار است.آدم‌ها می آیند و می روند ولی مردم که صاحبان واقعی باشگاه هستند می مانند و بدون هیچ تردیدی کار در مجموعه پرسپولیس افتخار بزرگی است چون با زندگی مردم و شادی و خدای ناکرده ناراحتی آنها در ارتباط مستقیم است.من هم وقتی پیشنهاد حضور در هیات مدیره را از دوستان دریافت کردم با این نیت آن را پذیرفتم که بتوانم قدمی برای باشگاه محبوب و هواداران خونگرمش بردارم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی نخستین جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار می شود گفت:دوستان به تازگی احکام را صادر کرده اند و در این زمینه به زودی اطلاع رسانی صورت می گیرد.

استیلی افزود:مهم ترین بحث در باشگاه وفاق و همدلی است که باید میان صف و ستاد وجود داشته باشد.ما با همین هدف کار را آغاز می کنیم و به طور حتم از تجارب ارزنده و گرانقیمت پیشکسوتان و نخبگان استفاده خواهیم برد.برنامه هایی هم در زمینه ارتقا جایگاه باشگاه در حال تدوین است که امیدوارم در مسیر مناسب اهداف مجموعه را تامین کند.خوشبختانه ترکیبی از نیروهای با تجربه و با ظرفیت های مختلف در هیات مدیره حضور یافته اند و امیدوارم روزهای خوبی در انتظار باشگاه پرسپولیس باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391