برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرکت آل‌اشپورت: اظهارات کی‌روش غیرقابل تحمل است

چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۳۹ — فارس

مسئولان شرکت آل‌اشپورت آلمان در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران اظهارات کی‌روش را غیرقابل تحمل خوانده و عواقب این انتقادات را متذکر شدند.

پس از اینکه کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایراندر جدیدترین انتقادات خود از اسپانسر لباس تیم ملی، آنها را مقصر مشکلات پیش آمده در مورد تأمین لباس این تیم در اردوی آفریقای جنوبیدانست، شرکت آلمانی در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اظهارات کی‌روش را غیرقابل تحمل خوانده و عواقب این انتقادات را متذکر شدند.

وحید جعفری، مدیر بخش خاورمیانه آل اشپورت در این مورد به خبرنگار ورزشی فارس گفت: روز گذشته و پس از اینکه صحبت‌های کی‌روش به شرکت آل‌اشپورت در آلمان مخابره شد، مسئولان این شرکت در نامه‌ای به آقای کفاشیان اعلام کردند صحبت‌های کی‌روش غیرقابل تحمل است، با این حال ما شرایط تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایران را درک می‌کنیم، بنابراین امیدوارم مجبور نشویم در این برهه حساساقدامی انجام دهیم که سبب به هم ریختن آرامش و نظم تیم ملی فوتبال ایران شود.

وی افزود: شرکت آل‌اشپورت تأکید کرده است که فدراسیون فوتبال ایران مقابل این مسائل و صحبت‌ها بایستد در غیر این صورت حتی امکان دارد شرکت از دادن لباس به تیم ملی ایران برای رقابت‌های جام جهانی خودداری کند.

جعفری گفت: من یک ایرانی هستم و به خاطر منافع ملی شاید بتوانم یکسریاقدامات را نادیده بگیرماما آلمانی‌ها تا چه اندازه می‌توانند تحمل داشته باشند. در هر حال در آستانه جام جهانی اگر این حرف‌ها ادامه داشته باشد امکان وقوع هر اتفاقی وجود خواهد داشت.

وی یادآور شد:برای سفر به آفریقای جنوبی ما هشتصد کیلو جنس به تیم ملی دادیم،تعداد گرمکن‌ها را هم خود فدراسیونمشخص کرده بود، ضمن اینکه برای یک اردو نیز همین مقدار مورد نیاز است و قرار نیست تیم ملی با ۸ دست گرمکن به یک اردوی ۲۰ روزه برود. البته کی‌روش به خاطرخصومت‌های شخصی و به دلیل اینکه به خواسته‌های شخصی‌اش نرسیده، مسائل و مشکلات را این چنین مطرح می‌کند.

جعفری افزود: هدف کی‌روش تخریب ما بود چون گفت اسپانسر مقصر کمبودهاست در صورتی که اسپانسر کاملا بی گناه است چون ما براساس درخواست فدراسیون اقلام را در اختیار تیم ملی قرار دادیم ما حتی بخاطر شرایط حمایتی از تیم ملی حاضر بودیم خارج از مفاد قرارداد، همکاری‌های بیشتری با فدراسیون کرده و خیلی بیشتر از اقلامی که در قرارداد بود در اختیارشان قرار دهیم.

مدیر بخش خاورمیانه آل اشپورت در پایان از آماده بودن لباس‌های تیم ملی با طرح یوزپلنگ خبر داد و افزود: این لباس‌ها آماده است و قرار است از اردوی اتریش در اختیار ملی‌پوشان قرار بگیرد. در هر حال امیدوارم مشکلات بزودی حل شود تا بتوانیم همچنان با فدراسیون و تیم ملی ایران به همکاری‌مان ادامه دهیم، البته قرار است در اتریش یا آلمانیک جلسه توجیهی بین مسئولان شرکتآل‌اشپورت با کفاشیان و کی‌روش گذاشته شود تا عواقب چنین صحبت‌هاییبه آنهاگوشزد شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391