برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین فرکی در آستانه سرمربیگری پرسپولیس

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۴۱ — خبرآنلاین

وزارت ورزش سرانجام هیات مدیره جدید پرسپولیس را انتخاب کرد ، هیات مدیره ای که قرار است برای یک سال با پول هایی که اسپانسر بی نامش هزینه می‌کند ، روزگار بگذراند. هیات مدیره ای که امیر خادم درباره اش می گوید غیر سیاسی ترین هیات مدیره تاریخ این باشگاه است!

فراز فاطمی و حسین فرکی

اما از انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل علیرضا رحیمی که عبور کنیم که خود جای بحث بسیار دارد تکلیف کادر فنی هنوز مبهم است. در همین دو روزی که ورزش ایران تحت الشعاع انتخاب مدیران پرسپولیس بود اخباری از گوشه و کنار وزارت ورزش درز کرد که مدیران و مشاوران آن متخصص بیرون بردن اطلاعات و اخبار از این وزارتخانه اند. مثل جدایی کریم باقری از کادر فنی و یا بازگشت علی کریمی به پرسپولیس که در واقع همه می دانند بازگشت کریمی به معنای رفتن چه کسی است.

این بار نیز خبر موثق ما از وزارت ورزش درز کرده که شنیدیم یکی از مدیران کل وزارت ورزش در یک جلسه ای عنوان کرده که گزینه نهایی برای مربیگری پرسپولیس حسین فرکی است. توانایی‌ها و کم حاشیه بودن عواملی است که بحت حسین فرکی برای مربیگری پرسپولیس را افزایش داده است. حسن فرکی سابقه ۵ بازی رسمی در تیم پرسپولیس در سال ۱۳۶۰ را دارد. فرکی در ان سال پس از ۶ سال بازی در پاس به پرسپولیس رفت اما پس از فقط ۵ بازی در قرمزها این تیم را ترک کرد و راهی امارات شد تا بازیکن الشعب شارجه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391