برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فریبا: مدیرعاملی استقلال اشخاص آرام را گرفتار می‌کند

جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۳۶ — فارس

پبشکسوت استقلال گفت: افشارزاده شخصیتاً فرد آرامی است و مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس می‌تواند در یک زمان‌هایی آدم‌های آرامی مثل افشارزاده را گرفتار کند.

بهتاش فریبا

بهتاش فریبادر مورد اینکه آیا از نفرات جدید هیات مدیره استقلال شناختی دارد یا خیر گفت: به جز پورحیدری و معینی و یک مقدار هم نجف‌نژاد، سایرین را نمی‌شناسم. البته صاحب‌پناه هم چون همسایه‌ام هست می‌شناسم. او مدیرعامل پیکان بوده و در همسایگی آدم خوبی است و باید ببینیم در کار چگونه عمل خواهد کرد.

وی درخصوص اینکه با مدیرعاملی افشارزاده موافق است یا خیر افزود: افشارزاده مدیر کارنامه‌داری است و سال‌های زیادی در کمیته ملی المپیک حضور داشته البته نمی‌دانم تجربه مدیرعاملی یک باشگاه بزرگ را دارد یا خیر که احتمالا ندارد. مدیرعاملی استقلال کار بسیار سخت و دشواری است چون مدیر هم باید پول بیاورد، هم باید حاشیه‌ها را جمع کند و هم باید بتواند با هواداران ورسانه‌ها ارتباط برقرار کند که نمی‌دانم افشارزاده از پس این کارها بر می‌اید یا خیر.

فریبا یادآور شد: افشارزاده شخصیتاً فرد آرامی است و مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس می‌تواند در یک زمان‌هایی آدم‌های آرام مثل افشارزاده را گرفتار کند. در نهایت باید صبر کرد تا مشخص شود زمانی که باید افشارزاده شلوغ کند، این کار را خواهد کرد یا خیر.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که به نظر او قلعه‌نویی برای فصل آینده در استقلال خواهد ماند یا خیر گفت: برای فصل جدید اگر هم امیر بماند باید هم او و هم استقلال پوست بیاندازند ضمن اینکه باید یک بار دیگر هم تاکید کنم که قلعه‌نویی باید به سال‌های ۸۲ و ۸۳ برگردد؛ زمانی که به دنبال جوانگرایی بود و اتفاقا جوان‌های خوبی هم به فوتبال ایران معرفی کرد.

وی در پایان گفت: استقلال به یک پوست اندازی شدید نیاز دارد و چه قلعه‌نویی بماند و یا مربی دیگری بیاید باید این اتفاق برای این باشگاه بیافتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391