برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح‌الله‌زاده: بی‌پولی ما را کچل کرد

دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۱۰ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: در سال گذشته مشکلات مالی و بی‌پولی ما را کچل کرد.

علی فتح الله زاده

علی فتح‌الله‌زاده که امروز برای دیدار با بهرام افشارزاده به باشگاه استقلال آمده بود، گفت: خوشحالم بهرام افشارزاده که شخصیتی ورزشی است و انسان بسیار خوبی است به باشگاه استقلال آمده است. امروز به باشگاه آمدم تا اطلاعاتی در مورد مسائل مالی و ریز به ریز بدهکاری‌ها به افشارزاده بدهم. البته قبل از این اطلاعات را به او داده بودم اما خواستم خودم شخصا بیایم تا مشکلی به وجود نیاید.

وی افزود: افشارزاده دیروز با من تماس گرفت و اعلام کرد اگر لازم است به دفتر شما بیایم یا اینکه به رستوران بیایم. اما اعلام کردم مشکل وجود ندارد و بنده خودم به باشگاه استقلال می‌آیم. احساس کردم اگر سؤالی باشد که بتوانم در حد خودم کمک کنم حتما باید این اقدام را انجام دهم. متاسفانه وقتی آدم‌ها می‌روند صحبت‌های ضد و نقیضی می‌شود اما این بار این طور نیست.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه علیرضا رحیمی در دفتر افشارزاده حضور دارد، عنوان کرد: شمع و گل و پروانه جمع هستند و من هم به عنوان بلبل به این جلسه رسیدم.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود چند پیشنهاد مدیرعاملی دارد، گفت: قبلا هم اعلام کردم که به جز استقلال در جای دیگری مدیریت نمی‌کنم. دوستان محبت داشتند اما بنده چنین تصمیمی دارم. فقط یک بار زمانی که تراکتورسازی در لیگ یک حضور داشت با توجه به اینکه آذری هستم در زمان مدیریت ناص شفق به تراکتورسازی رفتم و کمک کردیم تیم بالا بیاید. با تمام ارادتی که به تیم‌های دیگر دارم به جز استقلال جای دیگری نمی‌روم. در حال حاضر به آرامش نیاز دارم. پارسال بی‌پولی ما را کچل کرد و نیاز به استراحت دارم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آیا لیدرها از او خط می‌گیرند، اظهار داشت: زمانی که در باشگاه استقلال حضور داشتم با لیدرها ارتباط نداشتم البته آنها را خیلی دوست دارم چرا که افراد زحمتکشی هستند. دعا کنید لیدرها با من در ارتباط باشند چرا که در این صورت با توجه به اینکه حامی افشارزاده هستم مطمئنا حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: امروز در مصاحبه‌ای خواندم که علیرضا خادم اعلام کرده استقلال با پرسپولیس با ۹ و نیم میلیارد تومان کار خود را آغاز کردند. فکر می‌کنم امسال مشکلات بسیار کمترند و دچار آن مشکلات گذشته نخواهم شد. اسپانسر آمده و مطمئنا به تیم کمک خواهد کرد.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اظهار نظر حسینی نماینده مجلس در مورد اینکه چون قرار است استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند باید وزارت دارایی برای آنها هیأت مدیره انتخاب می‌کرد و هیأت مدیره جدید با توجه به اینکه از سوی وزارت ورزش انتخاب شده قانونی نیست. عنوان کرد:او درست می‌گوید به لحاظ قانونی این مسئله درست است و وقتی قرار است باشگاهی خصوصی شود وزارت اقتصاد و دارایی رئیس مجمع می‌شود اما چون خصوصی‌سازی امسال اتفاق نمی‌افتد وزارت ورزش و وزارت دارایی توافق کردند تا انتخاب‌ها از سوی وزارت ورزش صورت بگیرد پس هیأت مدیره باشگاه استقلال کاملا قانونی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391