برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده:در ۹۰ سو تفاهم به وجود آمد

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۵۳ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:وقتی رقم قراردادهای دیگر تیم‌ها را شفاف اعلام کنند آن وقت مظلومیت استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شود.

علی فتح الله زاده

علی فتح‌الله‌زاده پس از جلسه با امیررضا خادم اظهار داشت: در این جلسه گزارش عملکرد استقلال را ارائه کردیم. آنطور که برآورد شده بدهی‌های استقلال ۴۰ میلیارد تومان بود و ما به آنها گفتیم اگر ۲۰ میلیارد در اختیار داشته باشیم می‌توانیم تمام ۴۰ میلیارد بدهی را تسویه کنیم.ما گفتیم اگر می‌خواهید که پولی نرسد اجازه دهید دو یا سه عضو هیأت مدیره را ما انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: در مورد ترکیب هیأت مدیره هیچ صحبتی نشد اگر آنها نمی‌خواهند پول بدهند اجازه دهند دو عضو هیأت مدیره را ما انتخاب کنیم و دیگر هیچ چیز از آنها نمی‌خواهیم.تمام این بدهی‌ها در زمان حضور من نیست. ۶ میلیارد مالیات وجود دارد که از سال ۴۹ انباشته شده است. اگر ۲ یا ۳ عضو هیأت مدیره را من انتخاب کنم نه تنها هیچ هزینه‌ای از وزارت ورزش نمی‌خواهم بلکه ۱۰ میلیارد از بدهی‌ها را هم تسویه می‌کنم.

فتح‌الله‌زاده درباره این افراد گفت:‌ من چند نفر در ذهن دارم اما تا زمانی که وزارت ورزش اعلام نکند نمی‌توانم اسم آنها را ببرم. باید کسانی باشند که دستشان به جیب‌شان رسیده و البته استقلالی باشند.ما قبلا ۵۰ درصد هزینه‌ها را خودمان تأمین می‌کردیم و ۵۰ درصد را هم وزارت ورزش کمک می‌کرد اما حالا وزارتخانه این موضوع را نمی‌پذیرد. همه چیز دست آنها است. ما گفتیم یک تیم دو بار قهرمان می‌شود یکی فصل نقل و انتقالات و یکی پایان فصل.

فتح‌‌الله‌زاده در خصوص اینکه آیا نظر وزارتخانه روی شما بود یا خیر، گفت:‌ در خصوص این موضوع صحبتی مطرح نشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شفاف‌سازی قراردادهای دو باشگاه گفت:‌ وقتی رقم قراردادهای دیگر تیم‌ها را شفاف اعلام کنند آن وقت مظلومیت استقلال و پرسپولیس مشخص می‌شود. ما بازیکنی داشتیم که یک میلیارد و یکصد میلیون تومان به او پیشنهاد دادیم اما قبول نکرد و با تیم دیگری قرارداد بست. تمام تیم‌ها باید شفاف قراردادهای خود را اعلام کنند.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود خادم با قلعه‌نویی مشکل داشت گفت: این دو هیچ مشکلی با هم ندارند. خادم هم مرد زحمتکشی است. در برنامه ۹۰ هم سوءتفاهم به وجود آمد. من در آن برنامه نگفتم که زمین را ۲۰۰ میلیارد می‌فروشم بلکه گفتم قیمت آن ۲۰۰ میلیارد تومان است. خادم در آن برنامه گفت من نخواستم بگویم که پول زمین را ندادید. آن زمین در آن سال ۸۰۰ میلیون تومان قیمت داشت اما حالا خیلی بالاتر رفته است. اگر سند زمین را در اختیار نداشتیم پس چگونه چمن آن را درست کردیم و سکو و رختکن ساختیم؟

فتح‌‌الله‌زاده در خصوص اینکه اداره کل تربیت بدنی تهران گفته بود اگر کمپ استقلال را تحویل بگیرید باید مرغوبکار را تحویل بدهید، گفت: مجموعه مرغوبکار برای ما هزینه‌زا است و اداره کل اجازه درآمدزایی هم نداده است. به همین دلیل ما استقبال می‌کنیم که تحویل دهیم.

وی در خصوص اینکه حرکت کبه حاشیه‌هایی به وجود آورده بود گفت: چیز خاصی نبود. البته او مشکلی در خصوص بازی نکردنش داشت.در این زمینه حق با کادرفنی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391