برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انگین فیرات: سبحانی باشد در تیم سایپا می مانم

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۵۷ — ایرنا

سرمربی سایپا در لیگ سیزدهم گفت: در لیگ چهاردهم و به شرطی که سبحانی مدیر عامل باشگاه باشد هدایت این تیم فوتبال را در لیگ جهاردهم می پذیرم.

انگین فیرات

ˈانگین فیراتˈ روز چهارشنبه افزود: ماندن سبحانی و حمایت گروه خودرو سازی از مدیر عامل و تیم از شروط من برای ماندن در تیم فوتبال سایپا است.

وی اظهار کرد: از چند تیم ایرانی و کشورهای دیگر ازجمله قطر و کویت پیشنهاد سرمربیگری دریافت کرده ام و در روزهای آینده تکلیفم مشخص خواهد شد ، تیم های حوزه خلیج فارس با من در حال مذاکره هستند و روند خوبی دارد ، من در لیگ سیزدهم کمتر از سیصد میلیون تومان گرفتم و این مبلغ در مقابل پول هایی که در لیگ ایران رد و بدل می شود ناچیز بود.

فیرات ادامه داد: به طور قطع در صورت حمایت گروه خودروسازی سایپا و ماندن دکتر سبحانی دوست دارم در سایپا دوباره فعالیت کنم.

وی ادامه داد: من در ابتدای فصل لیگ سیزدهم بدون واسطه با تیم سایپا قرارداد بستم و شایعات آن روزها که می گفتند باشگاه سایپا به دلیل بدهی به فیرات ، با من قرارداد امضا کرد واقعیت نداشت.

فیرات گفت: بسیاری در ابتدای فصل از بازیکنانی که جذب کردم مانند بابک حاتمی و یک تعداد دیگر انتقاد کردند اما در میانه های فصل و با توجه به عملکردی که این بازیکنان از خود نشان دادند به توانایی های آنان اعتقاد پیدا کردند و حتی می گفتند بایستی در تیم ملی حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: با پنج میلیارد تومان تیم سایپا را هشتم لیگ برتر کردیم و به طور قطع اگر در نیم فصل دوم بازیکنان انگیزه خود را از دست نمی دادند می توانستیم رتبه بهتری نیز کسب کنیم ، شنیده ام که گروه خودرو سازی سایپا علاقه چندانی به تیم داری در فصل جدید ندارد و این ناراحت کننده است.

فیرات بیان کرد: به طور قطع اگر گروه خودرو سازی سایپا از مدیر عامل باشگاه و تیم حمایت کند با حفظ نفرات فعلی و جذب چند بازیکن جوان و با تجربه، سایپا در لیگ چهاردهم می تواند شگفتی ساز شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391