برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی بعد از شکست به تراکتورسازی چه گفته بود؟

دوشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۴۸ — خبرآنلاین

امیر قلعه نویی معتقد است تبریزی‌ها با یک اشتباه تاکتیکی از سوی چند بازیکن شان هم خودشان را ناکام گذاشتند و هم استقلال را .

امیر قلعه نویی هنوز معتقد است بازی انتحاری تراکتورسازی در بازی آخر لیگ با استقلال تمام مناسبات لیگ را به هم زد.

اگرچه قلعه نویی باور دارد که ان روز اگر تیمش آندو تیموریان را در میدان می داشت ، شکست نمی خورد و حتما برنده بازی می‌شد و به همین دلیل هم بود که رو به آندو گفته بود:« آبروی ۲۰ ساله ام را بردی! » حرفی که باعث دلخوری تیموریان هم شد و او با صدایی نسبتا بلند و با گلایه به سرمربی اش گفت:« مگر من کم گذاشتم؟ آبروی تو آبروی من هم هست. اگر در بازی با فولاد اخراج شدم که مقصر نبودم. هر جایی لازم بوده با تمام وجود بازی کردم ، حتی با دست آسیب دیده ...» اتفاقی که کمی بین دو طرف را شکرآب کرده بود درست تا تمرین عصر جمعه که تیموریان از هم تیمی هایش حلالیت گرفت و گفت از استقلال می‌رود و بعد از اردوی جام جهانی هم برای فصل بعد را استقلال نخواهد بود.

نکته مهم دیگر از نظر قلعه نویی درباره بازی تراکتورسازی این است که آنها بازی هدف شان را اشتباه گرفتند . او بعد از بازی به دوستان مشترکش در تبریز و تهران گفته بود:« بازی با ما را جدی گرفتند و با همه وجود بازی کردند. طوری بازی کردند که ۳ روز بعد در آسیا بدن های شان خالی می‌کند .» این همان اتفاقی بود که برای تراکتورسازی افتاد و جمله قلعه نویی که گفته بود این‌ها بازی هدف شان را اشتباه گرفته اند را تائید کرد.

او بعد از بازی تراکتور و حذف این تیم از آسیا همراه با استقلال افسوس این را می خورد که تراکتوری‌ها تمام برنامه های او و البته خودشان را خراب کرده اند. تراکتورسازی در برد ۳ بر یک برابر استقلال تقریبا دو برابر نرم رایج در فوتبال ایران دوندگی داشت!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391