برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نثاری: از قلعه‌نویی قول گرفتیم بهتر از فصل گذشته عمل کنیم

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۳۵ — تسنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: درباره نتایج نمی‌توان قول داد، اما از قلعه‌نویی قول گرفتیم بهتر از فصل گذشته عمل کنیم.

امیر قلعه‌نوعی و صمد مرفاوی

رضا نثاری در خصوص حضورش در هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: از گذشته به ورزش علاقه زیادی داشتم و پیش از این هم به عنوان ورزشکار فعالیت کرده‌ام، البته بازیکن حرفه‌ای نبودم اما در مقاطع دانش‌آموزی و دانشگاهی در مسابقات زیادی شرکت کرده و مقام کسب کرده‌ام.

وی افزود: اکنون تشخیص داده‌ام اگر در هیئت مدیره باشگاه استقلال همراه با سایر دوستان باشیم، شاید بتوانیم به این باشگاه کمک کنیم و نیت‌مان کمک کردن است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه روزهای اول تشکیل هیئت مدیره آشنایی با اعضا بوده است، عنوان کرد: چون ما یک باشگاه فرهنگی و ورزشی هستیم، در هیئت مدیره قرار است این مسائل را مدنظر قرار دهیم تا از لحاظ فرهنگی رشد پیدا کنیم. همچنین در بحث آکادمی و تیم‌های پایه نیز برنامه‌ریزی‌هایی داریم و مشخصاً اگر به این سمت برویم، حاشیه‌ها از تیم دور می‌شود.

نثاری یادآور شد: اکثر اعضای هیئت مدیره دارای کارنامه ورزشی هستند و آقایان پورحیدری، معینی، صادق‌پور و باقی اعضا نیز از همه لحاظ تجربه کاری و مدیریتی در رده‌ای بالا هستند. هیئت مدیره استقلال فقط ورزشی نیست بلکه یک هیئت مدیره با سابقه مدیریتی است. پورحیدری، معینی، صادق‌پور و بنده هم به عنوان ورزشی‌ها در این هیئت مدیره عضو هستیم.

وی با بیان اینکه اعضای هیئت مدیره استقلال در تمام زمینه‌های باشگاهداری فعالیت خواهند کرد، گفت: با شناخت‌هایی که از اعضای هیئت مدیره داریم، مطمئناً می‌توانیم بحث‌های خوبی را مطرح کنیم و با مطرح کردن این بحث‌ها تصمیمی درست بگیریم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که با توجه به نتایج فصل گذشته آبی‌پوشان چه توقعی از امیر قلعه‌نویی دارند، خاطرنشان کرد: توقع بحث دیگری است اما نمی‌توان کسی را مجبور کرد و نباید بگوییم حتماً باید فلان نتیجه را بگیریم اما نتایج باید نزدیک به توقعات باشد درست است که فصل گذشته نتایج چندان مطلوب نبود اما با پتانسیلی که تیم بزرگی چون استقلال دارد و شخص آقای قلعه‌نویی که مربی بزرگی است، می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که عنوان کردم و حضور در کنار بزرگانی که در هیئت مدیره حضور دارند، استقلال می‌تواند این فصل افتخارآفرینی کند، در صحبت‌هایی هم که آقای افشارزاده با قلعه‌نویی داشته، از وی قول گرفته بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم. ما از تیم توقع بیشتری نداریم.

نثاری که شهردار منطقه ۱۹ تهران است، درباره اینکه با این سمت خود کمکی به استقلال خواهد کرد یا نه، گفت: من با عنوانی که پیش از این داشتم به استقلال نیامدم بلکه به عنوان یک ورزشکار نیمه‌حرفه‌ای می‌خواهم به استقلال کمک کنم. بنا نیست از عنوان شهردار بودنم کمکی به استقلال کنم چون آن وقت هر کسی که عضو هیئت مدیره می‌شود باید از امکاناتی که دارد در جای دیگری بهره ببرد. تا به حال کسی درباره اینکه به عنوان شهردار به استقلال کمک کند، با من صحبتی نداشته است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: اساسنامه باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال دولتی است و اعضای هیئت مدیره نیز براین اساس انتخاب می‌شوند. بنده به عنوان شخصی حقیقی عضو هیئت مدیره شدم و سمت حقوقی من ارتباطی به انتخابم نداشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391