برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاضی:حقم بود به تیم‌ ملی دعوت شوم تا به قلعه‌نویی هدیه بدهم!

جمعه، ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۶ — فارس

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت:حقم بود به تیم ملی دعوت شوم و می‌خواستم به قلعه‌نویی هدیه بدهم اما این اتفاق نیفتاد.

محمد قاضی مهاجم استقلال یکی از بازیکنانی بود که گفته می‌شد در اردوی دوم تیم ملی در اتریش به جمع ملی‌پوشان اضافه خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد.

این بازیکن در خصوص چرایی دعوت نشدن به تیم ملی و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را انجام داد:

* اول از تیم ملی شروع کنیم که دعوت نشدی؟

به نظرم باید به تیم ملی دعوت می‌شدم و حقم بود که در جمع ملی‌پوشان حضور داشته باشم. البته این نظر من نیست و خیلی‌هایی که در فوتبال هستند هر روز این سؤال را از من می‌پرسند که چرا به تیم ملی دعوت نشدی. من امسال فصل خوبی را داشتم و با وجود تمام مشکلاتی که در استقلال بود به نظرم خوب کار کردم و دوست داشتم هدیه‌ خوبی به امیر قلعه‌نویی بدهم.

* چه هدیه‌ای؟

می‌خواستم وقتی به تیم ملی دعوت بشوم این اتفاق را به امیر قلعه‌نویی هدیه کنم چون اول فصل که به استقلال آمدم خیلی به قلعه‌نویی انتقاد شد و بار زیادی روی دوش او افتاد اما در طول فصل مشخص شد که قلعه‌نویی کارش را بلد است و می‌خواستم با دعوت شدن به تیم ملی از زحمات قلعه‌نویی قدردانی کنم.

* ظاهراً کی‌روش هم نظر مثبتی روی تو داشت اما در نهایت دعوتت نکرد.

یادم می‌آید در بازی‌های مقدماتی من برای تیم ملی خیلی خوب کار کردم و خیلی از زمانها به تیم ملی کمک کردم حتی در بازی با لبنان با مصدومیت به زمین رفتم و وقتی از اردوی تیم ملی برگشتیم مربی آن زمان پرسپولیس ژوزه از سر لجبازی با کی‌روشبه من گفت تو که برای تیم ملی با مصدومیت بازی کردی حالا برای پرسپولیس هم با همین شرایط بازی کن، من هم در عمل انجام شده بازی کردم و آسیب دیدگی هم تشدید شد و نزدیک به دو ماه از میادین فوتبال دور بودم.

* کی‌روش با تو صحبتی در این زمینه انجام نداد؟

اتفاقاً او به من گفت تو از فورواردهای خوب ایران هستی که من نظر مثبت روی تو دارم و می‌دانم که زحمت کشیدی و مطمئن هستم بعد از مصدومیت به شرایط ایده‌آل برمی‌گردی و آن صحبت سرمربی تیم ملی باعث دلگرمی من شد که روزی سه جلسه تمرین می‌کردم.

*ظاهراً پاسپورت تو را هم برای آفریقای جنوبی گرفته بودند.

هم برای آ‌فریقا هم اتریش و هم برزیل به سفارتهای سه کشور رفتم اگر یادتان باشد تیم ملی قرار بود در پرتغال هم یک اردو بزند که آن اردو لغو شد و حتی برای آنجا هم ویزا گرفته بودند.

*ظاهرا گفته بودی دعوت نشدنت به تیم ملی پشت پرده دارد درست است؟

اصلاً اینگونه نیست و من چنین صحبتی نکردم و آن مصاحبه که از قول من منتشر شده را تکذیب می‌کنم. هرگز نگفتم دعوت نشدنم به تیم ملی پشت پرده داشت چون به این گونه مسائل اعتقادی ندارم ولی الان هم به شما می‌گویم حقم بود به تیم ملی دعوت شوم.

* برای فصل بعد چه تصمیمی گرفته‌ای؟ گفته می‌شود در لیست فروش استقلال هستی.

من در حال حاضر مشغول استراحت هستم اما نه اینکه فکر کنید تمرین ندارم. این روزها با بدنساز اختصاصی ۳ جلسه تمرین می‌کنم و توجهی هم به شایعات ندارم اگر یادتان باشد نیم فصل هم می‌گفتند در لیست فروش استقلال هستی ولی قلعه‌نویی بعد از آن اتفاقات صحبت‌هایی کرد و همه چیز را شفاف توضیح داد و گفت که چند تیم من را می‌خواهد. فعلاً هم تصمیمی نگرفتم تا ببینم در آینده خدا چه می‌خواهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391