برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: با دقت هیات مدیره استقلال انتخاب می‌شود

شنبه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۴۲ — ایسنا

محمود گودرزی گفت: استقلال و پرسپولیس سرمایه ملی و فرهنگی ورزش کشور هستند و وزارت ورزش و جوانان با نهایت دقت و حساسیت هیات مدیره را انتخاب می‌کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی دارد.

محمود گودرزی

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش در پاسخ به سئوالی در مورد اعلام نشدن اسامی هیات مدیره استقلال گفت: در این مورد مشکلی نداریم و تنها دلیل تاخیر همان دقتی است که باید در انتخاب حامی مالی و همینطور هیات مدیره قوی و کارآمد داشته باشیم.

گودرزی افزود: این دو تیم سرمایه ملی و فرهنگی ورزش کشور هستند و وزارت ورزش و جوانان با نهایت دقت و حساسیت هیات مدیره را انتخاب می‌کند و بر نحوه کار حامیان مالی نیز نظارت جدی دارد.

وی تاکید کرد: به زودی وضع استقلال هم مانند پرسپولیس مشخص می‌شود و خیال هواداران راحت باشد و قول می‌دهم استقلال و پرسپولیس روزهای موفق‌تری پیش‌رو داشته باشند.

گودرزی با اشاره به اهمیت این دو باشگاه برای دولت تدبیر و امید گفت: اصلاح نابسامانی‌های گذشته به خصوص در موارد مالی کاری ویژه و با ریسک بالا بود که به لطف خدا و بدون واهمه از تهدید برخی افراد ذی نفع شروع کردیم و خوشبختانه مردم، نمایندگان مجلس و بسیاری از دلسوزان نظام و کشور از این روند خشنود هستند و مطمئن باشید هدف وزارت ورزش و جوانان و مجموعه دولت اعتلای فوتبال و قرار گرفتن آن در مسیر صحیح است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: من این نوید را می‌دهم با روندی که آغاز شده نه تنها فوتبال حرفه‌ای ضربه نخواهد خورد، بلکه همه چیز در یک فضای شفاف و اصولی پیش خواهد رفت و سرمایه‌های ملی به جای این که نصیب گروه یا افراد خاصی شود با حساب و کتاب هزینه خواهد شد که نتیجه آن بهبود اوضاع فوتبال و البته رضایت مردم و هواداران این رشته خواهد بود.

گودرزی درباره تیم ملی و حمایت وزارت ورزش و جوانان از این تیم گفت: با توجه به تاکیدات جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم ، تیم ملی فوتبال ایران در این زمان برای ورزش ما اولویتی غیرقابل انکار است و به رغم برخی محدودیتهای مالی ، همه گونه حمایتی از تیم ملی در دستور کار وزارت است و امیدوارم در جام جهانی برزیل بازیکنان و کادر فنی تیم ملی، شایستگی های فوتبال ایران را همراه با فرهنگ و منش پهلوانی ایرانیان به نمایش بگدارند.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبتهای خود به تدوبن قانون ورزش پرداخت و گفت : در حال حاضر تدوین لایحه پیشنهادی قانون وزارت ورزش و جوانان مراحل نهایی را طی می‌کند، تا بتوانیم آن را در هیئت دولت مطرح و به مجلس ارائه دهیم و این قانون بتواند به نیازها وانتظارات جامعه ورزش و امور جوانان پاسخ دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391