برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج‌رضایی: برای گپ و گفت دوستانه به دیدار افشارزاده رفتم

چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۲۸ — فارس

کارشناس فوتبال ایران گفت: با بهرام افشارزاده دوست قدیمی هستم و برای گپ و گفت دوستانه پیش او رفتم.

امیر حاج‌رضایی در مورد حضورش در باشگاه استقلال گفت: بهرام افشارزاده از دوستان قدیمی من است و برای گپ و گفت فوتبالی امروز به باشگاه آمدم.

وی در مورد اینکه آیا پیشنهادی برای حضور در باشگاه استقلال به او شده است عنوان کرد: بحث پیشنهاد و کمیته فنی به هیچ‌وجه مطرح نیست و تنها برای یک صحبت دوستانه و فوتبالی پیش افشارزاده آمده‌ام.

وی در مورد وضعیت تیم‌ملی در فاصله کمتر از یک ماه تا جام جهانی عنوان کرد: نگاه من نسبت به تیم‌ملی نگاه بیم و امید است امیدوارم اتفاقات نادر فوتبالی رخ دهد و تیم‌ملی جام جهانی را موفق پشت سر بگذارد. بیم هم این است که فرصت‌های زیادی را از دست داده‌ایم. فارغ از هر نتیجه‌ای که به دست می‌آید امیدوارم تیم‌ملی در جام جهانی با شجاعت بازی کند تمرینات کارلوس کی‌روش برای بالا بردن آمادگی جسمانی و بدنی بازیکنان است که این اتفاق خوبی است. برای جنگیدن در جام جهانی نیاز به آمادگی جسمی و روانی داریم.

کارشناس فوتبال ایران در رابطه با اینکه گفته می‌شود به احتمال فراوان حسین فرکی جایگزین کارلوس کی‌روش خواهد شد اظهار داشت: من سوال شما را به شکل دیگری جواب می‌دهم در ابتدا امیدوارم قرارداد کارلوس کی‌روش تمدید شود اگر به خاطر عدم بودجه کافی این اتفاق نیفتد در بین گزینه‌های ایرانی فرکی بهترین فاکتور را دارد او تنها فردی است که در جام جهانی به عنوان بازیکن و مربی حضور داشته، رفتار و گفتار او نشان‌دهنده ارزش‌های انسانی او است و فاکتورهای بسیار خوبی دارد.

وی در مورد قانون سقف بودجه برای باشگاه‌های ایرانی اظهار داشت: همواره راه‌های دور زدن قانون وجود دارد. من نسبت به این مسئله خوشبین نیستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391