برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج‌صفی: خط خوردن از تیم ملی برایم قابل قبول نبود

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۳۷

ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم سه بازیکن دیگر سپاهان به تیم ملی دعوت بشوند و از ته دل می‌گویم که جای آنها در تیم ملی خالی است.

احسان  حاج صفی

احسان حاج‌صفی با بیان این که قبل از این شش سال برای تیم ملی بازی کرده است، اظهار کرد: واقعا برایم سخت بود که این گونه از تیم ملی خط بخورم زیرا از یک طرف تیم ملی بود و از طرف دیگر منافع باشگاهی. خوشحالم که به اردو دعوت شدم و امیدوارم برای اردوی اتریش حضور داشته باشم.

وی با اشاره به این که دیر به تیم ملی اضافه شده است، تصریح‌ کرد: سعی و تلاشم را کردم تا خودم را به کارلوس کی‌روش در اردوی آفریقای جنوبی نشان دهم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان با اشاره به این که خط خوردن از تیم ملی هر شش بازیکن سپاهان را نگران کرده بود، خاطرنشان‌ کرد: با این همه نگرانی ما آن قدر نبود که بخواهد روی بازی ما در عربستان تاثیر بگذارد. امیدوارم در اردوی اتریش تمام بازیکنان ملی‌پوش سپاهان دعوت بشوند.

حاج‌صفی افزود: امیدوارم سه بازیکن دیگر سپاهان به تیم ملی دعوت بشوند و از ته دل می‌گویم که جای آنها در تیم ملی خالی است و واقعا هم خالی بود. همان طور که خط خوردن من برایم سخت بود، مطمئن هستم برای سه بازیکن دیگر سپاهان نیز همین گونه بوده است و امیدوارم به اردوی اتریش دعوت بشوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391