برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برگزاری همایش فوتبال با حضور رئیس کمیته آموزش فیفا در تهران؛ فرگوسن نمی‌آید

جمعه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۰ — فارس

همایش فوتبال در روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت با حضور رئیس کمیته آموزش فیفا و رئیس کمیته آموزش شهر هامبورگ در تهران برگزار می‌شود.

سر الکس فرگوسن

همایش فوتبال با همت کمیته آموزش فدراسیون در روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. در این همایش «جان اووه »از کشور آلمان که رئیس کمیته آموزش شهر هامبورگ است به همراه «یورکن نفر»؛ رئیس سوئیسی کمیته آموزش فیفااز جمله سرشناس‌ترین میهمانان خارجی این همایش هستند.

در این همایش دو روزه ۶۰۰ نفر از مربیان و اهالی فوتبال حضور دارند و مربیان سرشناسکشور هم در این جلسه حاضرند.

محمد احسانی، رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با تایید این خبر به فارسدر مورد اینکه آلکس فرگوسن هم در این همایش حاضر خواهد شد یا نه، گفت: بعید است فرگوسن بیاید زیرا تاکنون پاسخی به درخواست ما نداده است و آنطور که مطلع شدیم همسرش بیمار است و به همین دلیل احتمال حضور او در این همایش کم است. البته رئیس آموزش فیفا با وجود اینکه درگیر جام جهانی است در ایمیلی که دو روز پیش به من زد گفت که برنامه‌اش را جابه جا خواهد کرد تا در همایش تهران حاضر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391