برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

همکاری احتمالی مهدوی‌کیا با فونداسیون رئال‌مادرید

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۳۰ — فارس

همایش فونداسیون باشگاه رئال مادرید اسپانیا در ایران با حضور چهره‌های ورزشی و هنری برگزار شد.

مهدی مهدوی‌کیا

همایش فونداسیون باشگاه رئال مادرید اسپانیان در ایران ساعت ۱۸ امروز در سالن همایش‌های مجموعه المپیک برگزار شد.

*قرار بود این مراسم ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آغاز شود که حدود ۴۰ دقیقه در شروع مراسم تأخیر وجود داشت.

*خواکین مدیر کمپ فونداسیون باشگاه رئال‌مادرید، سفیر پرتغال در ایران، مسئول کنسول اسپانیا در ایران، مهدی مهدوی‌کیا، هادی طباطبایی، حسین کاظمی، وحید طالب‌لو، جواد کاظمیان، امین حیایی، امین تارخ، نیما شاهرخ‌شاهی و ... در این مراسم حضور داشتند.

*جواد کاظمیان در همان ابتدا پس از تأخیری که به وجود آمد مراسم را ترک کرد.

*اجرای این مراسم بر عهده رضا رشیدپور مجری تلویزیون بود.

*مسئول کنسول اسپانیا در ایران دقایقی به صحبت پرداخت.

*خواکین در بخشی از این مراسم در مورد اهداف فعالیت کمپ فونداسیون باشگاه رئال‌مادرید صحبت کرد، او اعلام کرد یک سال است رایزنی‌های تشکیل کمپ رئال مادرید را با شرکت ساحل آفتاب انجام می‌دهد و قصد دارد در دو دوره اردویی بازیکنان را پرورش دهد. او اعلام کرد رایزنی‌هایی برای تشدید مدرسه فوتبال رئال مادرید در ایران انجام شده است.

*خواکین از حاضران درخواست کرد سؤال‌های خود را بیان کنند و او به سه سؤال مطرح شده پاسخ داد.

*خواکین گفت: زمان اردوها هنوز مشخص نیست و قیمت این اردو پس از بررسی خرج و مخارج کم، هزینه خوراک بازیکنان و هزینه مربیان اسپانیایی و ایرانی اعلام خواهد شد.

*در این مراسم اعلام شد مهدی مهدوی‌کیا با خواکین جلسه‌ای داشته و قرار است او به تقویت بنیان فعالیت فندانسیون باشگاه رئال‌مادرید در ایران کمک کند.

*در بخش بعدی مراسم شش هدیه‌ای که شامل توپ و لباس باشگاه رئال‌مادرید بود از سوی خواکین به مهدی مهدوی‌کیا، پوریا پورسرخ، امین تارخ، امین حیایی، امیر مهریزی و محمدی مسئول شرکت ساحل آفتاب داده شد.

*امین تارخ اعلام کرد: قرار است تمام عزیزان ورزشی و سینمایی هنری حاضر در این مراسم توپ رئال مادرید را امضا کنند و سپس طی مراسمی این توپ به فروش رسیده و پول حاصل از آن به بخش خیریه داده شود.

*همچنین مهدی مهدوی‌کیا اعلام کرد: قرار است با نظر کارشناسان دو بازیکن حاضر در اردوهای آموزشی رئال‌مادرید در ایران که بضاعت مالی کافی ندارند پس از بررسی‌های لازم و استعدادیابی به صورت خیریه به اسپانیا اعزام شوند تا در آنجا مورد آموزش قرار بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391