برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: هیچ خطری فوتبال ایران را تهدید نمی‌کند

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۳۰ — فارس

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: هیچ خطری مبنی بر تعلیق فوتبال ایران فدراسیون را تهدید نمی‌کند.

احمد هاشمیان

احمد هاشمیان ،در خصوص اینکه گفته می‌شود فدراسیون فوتبال ایران به علت دخالت وزارت ورزش در امر کنترل مبارزه با دوپینگ دخالت کرده و افسران خود را برای حضور در مسابقات اعزام کرده،‌اظهار داشت: نمی‌دانم این مسائل از کجا مطرح می‌شود. به هیچ عنوان فدراسیون فوتبال ایران در معرض خطر تعلیق قرار ندارد. وزارت ورزش و جوانان به عنوان مرجع مسئول تلاش می‌کند و مسئولیت‌هایی دارد که با تعامل با فدراسیون فوتبال به این مسائل رسیدگی می‌کند.

وی افزود: در واقع این افسران از وزارت ورزش و جوانان نبودند و از ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ کشور (نادو) بودند که با درخواست ما در برخی مسابقات حاضر شده‌اند و این موضوع هیچ گونه دخالتی را نشان نمی‌دهد.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا ماموران اینکمیته در مسابقات حاضر نشده‌اند، گفت: ماموران ما هم در مسابقات حضور داشتند اما به علت اینکه در اواخر سال با محدودیت‌ در تجهیزات روبرو بودیم به دلیل برخی مشکلات از نادو درخواست کردیم که به این امر ورود کنند و این مسئله هیچ گونه دخالتی را نشان نمی‌دهد.

هاشمیان در مورد اینکه آیا بحث استعفای او که مطرح شده، درست است یا خیر، تاکید کرد:‌من در مورد این مسائل به هیچ عنوان صحبت نکردم و نمی‌دانم این مسائل از کجا مطرح شده است.هیچ مشکلی وجود ندارد و ما هم کار خود را دنبال می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391