برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال عدد ۴ را نشان داد

یکشنبه، ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۴۰ — تسنیم

مدیرعامل استقلال پیش از آغاز جلسه هیئت مدیره استقلال از طبقات ساختمان باشگاه استقلال دیدن کرد.

بهرام افشارزاده که از صبح امروز (یکشنبه) به طور رسمی کارش را در استقلال آغاز کرد، به بررسی حساب‌های مالی باشگاه پرداخت و سپس از طبقات ساختمان باشگاه استقلال بازدید کرد.

* هنگامی که افشارزاده از طبقات دیدن می‌کرد به یکی از کارکنان باشگاه گفت: چرا استقلال مدیر روابط‌ عمومی ندارد؟ همچنین مدیرعامل استقلال درباره سایت این باشگاه پرسید که کارکنان به وی گفتند این سایت و افرادی که کارهای آن را انجام می‌دهند در دفتر فتح‌الله‌زاده حضور دارند. افشارزاده پس از شنیدن این صحبت‌ها اعلام کرد که سایت باید به ساختمان باشگاه بازگردد.

* تنی چند از کارمندان مرغوبکار مقابل در ساختمان باشگاه استقلال حضور پیدا کردند تا وضعیت خود را مشخص کنند. آنها به مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردند که وزارت ورزش و جوانان مجموعه مرغوبکار را از باشگاه استقلال پس گرفته و آنها باید از این پس زیر نظر باشگاه استقلال فعالیت کنند. مسئولان باشگاه استقلال به این تعداد گفته‌اند بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال هنوز کارش را به طور جدی آغاز نکرده تا به وضعیت آنها رسیدگی شود.

* رضا صادق‌پور، نثاری، سیدسعید سیف‌افجه‌ای و مسعود معینی برای شرکت در جلسه هیئت مدیره وارد ساختمان باشگاه استقلال شدند.

* زمانی که افجه‌ای قصد ورود به ساختمان باشگاه داشت یکی از خبرنگاران را دید و به او گفت که به هواداران استقلال اعلام کند از بچگی طرفدار استقلال بود. این عضو هیئت مدیره استقلال همچنین در یک اقدام جالب با دستانش عدد ۴ که به نشانه ۴ پیروزی استقلال در دربی است را نشان داد تا به نوعی برای پرسپولیس کری بخواند.

جلسه هیئت مدیره استقلال از ساعت ۱۲ آغاز می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391