برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعضای ورزشی هیأت مدیره پرسپولیس مشخص شدند

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۶ — فارس

وزارت ورزش اعضای ورزشی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را مشخص کرده است.

پس از حرف و حدیث‌های فراوان امروز قرار است هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی شود.

نکته جالب در این انتخاب این است که ۴ عضو ورزشی هیأت مدیره یعنی طاهری رئیس صندوق حمایت از قهرمانان که در اغلب جلسه قرمزپوشان حضور داشته، حمید استیلی،‌علیرضا رحیمی و علی پروین حضور دارند. البته برای حضور پروین در هیأت مدیره مخالفت‌هایی از سوی وزارت پس از مصاحبه آتشین وی علیه وزیر ورزشصورت گرفت امابرخی از اعضا معتقدند که پروین باید در بین اعضای جدید باشد.

از طرف دیگر سه عضو دیگر هیأت مدیره پرسپولیس افرادی سیاسی هستند که شاید برای ورزشی‌ها ناشناخته باشد اما موضوع اصلی برای معرفی هیأت مدیره این است که برخی‌ها معتقدند هیأت مدیره۹نفره باشدبهتر است و برخی دیگر معتقدند با ۷ نفر هم می‌شود کار را دنبال کرد.

آخرین گمانه زنی‌ها از انتخاب اعضای هیات مدیره پرسپولیس به همین موارد ختم می شود و باید منتظر بود که وزارت ورزش سرانجام این نفرات را تایید می‌کند یا خیر.

قرار است پس از انتخاب هیأت مدیره و اولین جلسه هیأت مدیره مدیرعامل تیم مشخص شود. درحالی که گمانه زنی‌ها به انتخاب علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق سپاهان ختم می شود اما گفته می شود محمدرضا زادمهر نیز یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391