برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: در آفریقا به دنبال بُرد و باخت نیستیم

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۰۳ — فارس

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازی‌های دوستانه تا قبل از جام جهانی برای ما امری طبیعی است و ما هرگز در این بازی‌ها و در آفریقا به دنبال برد و باخت نیستیم.

جلال حسینی

سیدجلال حسینی،‌ ابتدا در خصوص برخی صحبت‌ها مبنی بر امضای قراردادش با یک تیم عربی گفت: من فعلاً در اردوی تیم ملی هستم و به هیچ چیزی به جز موفقیت تیم ملی و پیکار سخت با سه تیم هم‌گروه در جام جهانی فکر نمی‌کنم. برای آینده خدا بزرگ است که چه اتفاقی می‌افتد.

وی در مورد شرایط اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تمرینات طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشتیم و از لحاظ بدنی و شرایط تیمی خوشبختانه بهتر هستیم اما انشاالله تا آخر اردوها بتوانیم برای جام جهانی در ۱۰۰درصد آماده شویم. کار بسیار سختی را در پیش داریم و به نظرم در این اردو بچه‌هاخیلی خوب سختی کشیدند تا با شرایط جام جهانی آشنا و نزدیک‌تر شوند. بالاخره هر تیمی که پا به جام جهانی می‌گذارد برای باخت وارد زمین نمی‌شود و ما هم با تمام توان‌مان سعی می‌کنیم نتایج خوبی را در حد نام ایران بگیریم.

حسینی درباره دو بازی تدارکاتیتیم ملیگفت: بالاخره بچه‌ها باید بیشتر با هم هماهنگ شوند. ما دو بازی بسیار خوب مقابل تیم های باشگاهی آفریقای جنوبیانجام دادیم و با توجه به بازی با نیجریه که در اولین گام جام جهانی است تن‌مان به تن آفریقایی‌ها خورد که این می‌تواند بسیار خوب باشد.

مدافع پرسپولیس تاکید کرد: ما با توجه به عقب‌ماندگی‌هایی که داشتیم در آفریقای جنوبی و بازی‌های دوستانه به دنبال برد و باخت نیستیم چون این مسئله زیاد مهم نیست. ما به دنبال این هستیم تا بچه‌ها بیشتر کنار یکدیگر باشند و کی‌روش به اهداف تاکتیکی‌اش برسد.

وی افزود: به نظرم این دو بازی در هماهنگی بچه‌ها تأثیرات مثبتی داشته و قطعاً‌ هر روز که رو به جلو می‌رویم و بچه‌ها بیشتر کنار هم هستند. شرایط مان بهتر می‌شود تا بتوانیم در جام جهانی به خواسته خود برسیم.

حسینی گفت: خودتان می‌دانید بالاخره کی‌روش در هر بازی به دنبال تدابیر تاکتیکی خودش برای جام جهانی است و دوست دارد تا بازیکنان در این اردو فشار زیاد را تحمل کنند تا برای سه بازی سخت آماده شوند. امیدوارم که همه با هم کمک کنیممدت زمان کوتاهی که تا شروع مسابقات جام جهانی مانده تیم ملی با آرامش و تمرکز لازم به هدفش برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391