برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساعت ۲۰:۳۰ سی و یکم خردادماه؛ ایران - آرژانتین

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۴۳ — فارس

ساعت دیدارهای گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به وقت ایران مشخص شد.

زمان ۶۴ دیدار جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به وقت ایران به شرح زیر است:

جمعه ۲۳ خرداد:

گروه A: برزیل – کرواسی ۰۰:۳۰ (سائوپائولو)

گروه A: مکزیک - کامرون ۲۰:۳۰ (ناتال)

گروه B: اسپانیا - هلند ۲۳:۳۰ (سالوادور)

شنبه ۲۴ خرداد:

گروه B: شیلی - استرالیا ۲:۳۰ (کوئیابا)

گروه C: کلمبیا - یونان ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

گروه D: اروگوئه - کاستاریکا ۲۳:۳۰ (فورتالزا)

یکشنبه ۲۵ خرداد:

گروه D: انگلیس - ایتالیا ۲:۳۰ (مانائوس)

گروه C: ساحل عاج - ژاپن ۵:۳۰ (رسیف)

گروه E: سوئیس - اکوادور ۲۰:۳۰ (برازیلیا)

گروه E: فرانسه - هندوراس ۲۳:۳۰ (پورتو الگره)

دوشنبه ۲۶ خرداد:

گروه F:آرژانتین - بوسنی و هرزگوین ۲:۳۰ (ریودوژانیرو)

گروه E: آلمان - پرتغال ۲۰:۳۰ (سالوادور)

گروه F: ایران - نیجریه ۲۳:۳۰ (کوریتیبا)

سه‌شنبه ۲۷ خرداد:

گروه G: غنا - آمریکا ۲:۳۰(ناتال)

گروه H: بلژیک - الجزیره ۲۰:۳۰ (بلو هوریزنته)

گروه A: برزیل - مکزیک ۲۳:۳۰(فورتالزا)

چهارشنبه ۲۸ خرداد:

گروه H: روسیه - کره‌جنوبی ۲:۳۰(کوئیابا)

گروه B: استرالیا - هلند ۲۰:۳۰(پورتوالگره)

گروه B: اسپانیا - شیلی ۲۳:۳۰(ریودوژانیرو)

پنج‌شنبه ۲۹ خرداد:

گروه A: کامرون - کرواسی ۲:۳۰(مانائوس)

گروه C: کلمبیا - ساحل عاج ۲۰:۳۰(برازیلیا)

گروه D: اروگوئه - انگلیس ۲۳:۳۰(سائوپائولو)

جمعه ۳۰ خرداد:

گروه C: ژاپن - یونان ۲:۳۰ (ناتال)

گروه D: ایتالیا - کاستاریکا ۲۰:۳۰ (رسیف)

گروه E: سوئیس - فرانسه ۲۳:۳۰(سالوادور)

شنبه ۳۱ خرداد:

گروه E: هندوراس - اکوادور ۲:۳۰ (کوریتیبا)

گروه F: آرژانتین - ایران ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

گروه G: آلمان - غنا ۲۳:۳۰ (فورتالزا)

یکشنبه ۱ تیر:

گروه F: نیجریه - بوسنی و هرزگوین ۲:۳۰(کوئیابا)

گروه H: بلژیک - روسیه ۲۰:۳۰(ریودوژانیرو)

گروه H: کره‌جنوبی - الجزیره ۲۳:۳۰ (پورتو الگره)

دوشنبه ۲ تیر:

گروه G: آمریکا - پرتغال ۲:۳۰ (مانائوس)

گروه B: هلند - شیلی ۲۰:۳۰(سائوپائولو)

گروه B: استرالیا - اسپانیا ۲۰:۳۰(کوریتیبا)

سه‌شنبه ۳ تیر:

گروه A: کامرون - برزیل ۰۰:۳۰(برازیلیا)

گروه A: کرواسی - مکزیک ۰۰:۳۰(رسیف)

گروه D: ایتالیا - اروگوئه ۲۰:۳۰(ناتال)

گروه D: کاستاریکا - انگلیس ۲۰:۳۰ (بلوهوریزنته)

چهارشنبه ۴ تیر:

گروه C: ژاپن - کلمبیا ۰۰:۳۰(کوئیابا)

گروه C: یونان - ساحال عاج ۰۰:۳۰(فورتالزا)

گروه F: نیجریه - آرژانتین ۲۰:۳۰(پورتو الگره)

گروه F: بوسنی و هرزگوین - ایران ۲۰:۳۰(سالوادور)

پنج‌شنبه ۵ تیر:

گروه E: هندوراس - سوئیس ۰۰:۳۰ (مانائوس)

گروه E:اکوادور - فرانسه ۰۰:۳۰ (ریودوژانیرو)

گروه G: پرتغال - غنا ۲۰:۳۰(برازیلیا)

گروه G: آمریکا - آلمان ۲۰:۳۰ (رسیف)

جمعه ۶ تیر:

گروه H: کره‌جنوبی - بلژیک ۰۰:۳۰ (سائوپائولو)

گروه H: الجزیره - روسیه ۰۰:۳۰(کوریتیبا)

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391