برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری: آقایان از بچه‌های مردم اخاذی می‌کنند و راست راست راه می‌روند

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۵۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی گفت: آقایان خیلی راحت با شارلاتان‌بازی کار خود را انجام می‌دهند اما هیچ برخوردی با آنها صورت نمی‌گیرد.

جعفر جعفری در خصوص تساوی دو تیم فجرسپاسی و پیکان در دیدار رفت پلی‌آف لیگ برتر اظهار داشت: نتیجه تساوی یک حسن دارد و یک عیب. حسنش بر این بود که ما گل دریافت نکردیم و عیبش این بود که نتوانستیم در زمین خود به پیروزی برسیم. تماشاگران ما در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و بازیکنانمان می‌توانستند از شرایط میزبانی بهتر استفاده کنند و بازی را به سود خود به پایان برسانند.

وی در مورد گلی که پیکان به ثمر رساند و به علت آفساید مردود اعلام شد، یادآور شد: سه بار فیلم را مشاهده کردیم و صددرصد گل آفساید بود. کمک داور نسبت به صحنه دید کافی داشت و آن تصمیم را گرفت اما در مجموع باید بگویم داوری به ضرر ما بود. اکبریان در برخی صحنه‌ها عجولانه تصمیم می‌گرفت. به همان تعداد کارت زردی که به ما نشان داد به آنها هم می‌توانست بدهد. در یک سال گذشته داوری پدر ما را درآورد. در این بازی هم این اتفاق افتاد هر چه مودبانه این مسائل را یادآوری می‌کنیم فایده‌ای ندارد. داور در دیدار روز گذشته با بازیکنان پیکان خیلی مدارا می‌کرد.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی افزود: بازی از دست داور خارج شده بود و نتوانست به خوبی بازی را اداره کند البته این مسائل به این معنا نیست که ما خوب بازی کردیم. روز ما نبود و بازیکنانمان هم نتوانستند آن طور که باید و شاید در زمین ظاهر شوند اما برای دیدار به این حساسی باید داور باتجربه‌تری قضاوت کند.

جعفری در مورد اینکه یاوری پس از بازی در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که بازیکنان پیکان وقت‌کشی می‌کردند اما فرهاد کاظمی این موضوع را قبول نداشت، تاکید کرد: این مسئله را همه دیدند فکر می‌کنم کاظمی بازی را ندید! آنها بی‌مورد خود را زمین می‌انداختند و به هر حال این هم طبیعی است و ترفند یک سرمربی به حساب می‌آید. آمده بودند که از شیرازامتیاز ببرند که به هدف خود هم رسیدند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود به علت همشهری بودن نائب رئیس فدراسیون فوتبال حمایت‌هایی از تیم فجرسپاسی صورت می‌گیرد و در دیدار روز گذشته هم گل پیکان هم به این دلیل مردود اعلام شده، تاکید کرد: به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم. نه اینکه یک قدم برای ما برداشته باشند بلکه به ضرر ما هم در فدراسیون کار می‌کنند. ما دنبال فریب‌کاری، سرمربی منشوری و مسائلی غیراخلاقی نیستیم. تنها تیمی که با اخلاق بازی می‌کند فجرسپاسی است. همه موارد را رعایت کرده‌ایم و فوتبال پاک را ارائه می‌دهیم اما برخی پشت این نام مخفی شده‌اند و کارهای خود را انجام می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی خاطرنشان کرد: در فوتبال ممکن است در هر بازی اشتباهاتی صورت بگیرد هر کسی که این حرف‌ها را مطرح کرده، غلط کرده است. افرادی که فقط نام فوتبال پاک را یدک می‌کشند سال‌هاست که دوپینگ را وارد این رشته کرده‌اند. سال‌هاست که از بچه‌های مردم اخاذی می‌کنند. از پول دولت میلیاردها به جیب می‌زنند و بعد هم ادعای پاکی دارند. در حالی که فجرسپاسی دنبال هیچ چیز نیست. قبل از بازی یکی از دلالان معروفی که چند ماه در زندان هم بود به بازیکن ما زنگ می‌زد که بازی نکنند. این فوتبال کثیفی است که راه انداخته‌اند. من همه چیز را نمی‌توانم بگویم اما این موارد وجود دارد.

جعفری در مورد اینکه قبل از بازی چه اتفاقی رخ داده، گفت: ما این مسئله را به علیپور اعلام کردیم که یکی از دلالان معروف با بازیکن ما تماس گرفته. علیپور هم در فدراسیون زحمت می‌کشد اما دست‌های پشت پرده است که اجازه نمی‌دهند کار نهایی شود. برخورد قاطع صورت نمی‌گیرد تا این مسئله ریشه‌کن شود. متاسفم که چنین مسائلی را در فوتبال شاهدیم. آقایان همه کار می‌کنند و راست راست هم راه می‌روند و هیچ برخوردی صورت نمی‌گیرد. ببخشید اگر ۴ نفر را به میخ بکشند دیگر شاهد این مسائل نخواهیم بود که از پول بیت‌المال میلیاردر شوند و هیچ کس هم جلوی آنها را نگیرد.

مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی در مورد اینکه منظورش از این صحبت‌ها چه کسی است،‌گفت: من نام کسی را نمی‌آورم ولی همان آقایانی که مسائلی را در مورد فوتبال و موارد گوناگون مطرح می‌کنند، همان کسانی که می‌گویند فجرسپاسی مورد حمایت است و سایر موارد دروغ و کذب را بیان می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391