برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهانبخش: پیشنهاد منچستر در حد گمانه‌زنی رسانه‌هاست

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۲ — فارس

بازیکن ایرانی نایمخن هلند گفت: منچستر نه با مدیر برنامه‌هایم صحبت کرده و نه با مسئولان باشگاه و به نظرم پیشنهاد این باشگاه در همان حد گمانه‌زنی رسانه‌ها بوده است.

علیرضا جهانبخشدر فوتبال هلند روزهای متفاوتی را سپری می‌کند.از یک سو تیمش در آستانه سقوطدر لیگ هلند قرار داردو از سوی دیگرپیشنهادات تیم‌های مطرحاروپایی که رسانه‌ها از آن خبر داده‌اند.

بر همین اساس گفت و گویی را با مهاجم ایرانی نایمخن انجام دادیم که متن آن در زیر می‌آید:

از آخرین شرایط نایمخن برایمان بگو؟

برای بازی یکشنبه خودمان را آماده می‌کنیم. دو بازی دیگر برایمان در لیگ هلند باقی مانده که هر دو دیدارهای سختی محسوب می‌شود. در اولین دیدار باقی مانده باید یکشنبه آینده به مصاف توئنته رده سومی برویمو دیدار پایانی مان در لیگ هلند نیز با آژاکس صدرنشین است که برای قهرمانی تنها به یک امتیاز دیگر نیاز دارد.

با این وضعیت امیدی به ماندن در لیگ برتر نیست، البته اگر در یکی از دو دیدار باقی مانده نیز به موفقیت برسیم، فکر می‌کنم حداقل برای دیدار پلی‌آف شانس داشته باشیم.

شرایط خودت چطور است؟

شرایط من هم از لحاظ فیزیکی و بدنی خوب است. امیدوارم همین روند تا حضور در اردوی تیم ملی برایم ادامه داشته باشد.

فکر می‌کنی بتوانی در دو دیدار باقی مانده فیکس باشی؟

رقابت در خط حمله نایمخن بسیار بالا و نزدیک است و تمرینات روزهای باقی مانده این موضوع را مشخص خواهد کرد.

بحث پیشنهادات تیم‌های مطرح اروپا به تو به کجا رسید؟ خبر جدیدی در این مورد داری؟

شاید در این شرایطی که نایمخن دارد، صحبت در خصوص این موارد درست نباشد و بهتر است تمام تمرکزم روی موفقیت تیمم در دو بازی آینده باشد. در کل خیلی خوب نیست بخواهم در حال حاضر در مورد پیشنهاداتم فکر کرده یا در خصوص آنها صحبت کنم.

از طرفی برای فصل آینده صحبت‌هایی نیز با مدیر برنامه‌هایم شده است.

اما این حق تو است که به دنبال پیشرفت در فوتبال اروپا باشی.

درست است اما اگر شرایط تیمی خوبی داشتیم شاید بهتر می‌توانستم به پیشنهاداتم فکر کنم اما در حال حاضر پرداختن به چنین موضوعاتی نزد هواداران و کادرفنی و مسئولان باشگاه چهره خوبی ندارد.

آیا مسئولان منچستر یونایتد هم با مدیربرنامه‌هایت صحبت کرده‌اند یا این فقط گمانه‌زنی روزنامه‌های اروپایی بود؟

منچستر نه با مدیر برنامه هایم صحبت کرده و نه با مسئولان باشگاه. البته چند تیم هلندی و یکی دو تیم از اطراف هلند نیز به من پیشنهاد داده‌اند. منچستر هم به نظرم در همان حد گمانه‌زنی رسانه‌ها بوده است. البته به شخصه برای آینده‌ای نزدیک به تیم‌های بزرگ و مطرح هلند هم فکر می‌کنم.

با این حال فکر می‌کنم به واسطه مدیرفنی جدید نایمخن که از بازیکنان قدیم آژاکس بوده صحبت‌هایی برای حضورم در این تیم شده که فعلاً از جزئیات آن خیلی اطلاعی ندارم. آژاکس هم از تیم‌های مطرح اروپاست اما در نهایت حضور موفق در جام جهانی و شرایط مناسب در این رقابت‌ها می‌تواند سرنوشت بسیاری از بازیکنان حاضر در این جام را تغییر دهد. بر همین اساس من هم تلاش می‌کنم تا با درخشش در برزیل آینده روشنی را برای خودم رقم بزنم.

به تیم ملی برسیم. حتماً می‌دانی که اردوی این تیم در آفریقای جنوبی با ۱۰ بازیکن آغاز شد. چه ارزیابی از این موضوع داری؟

از طرفی ۴ تیم در آسیا بازی داشتند و از طرف دیگر حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی به واسطه قوانین فیفا سخت و امکان‌ناپذیر بود. با این حال همین که اردوهای تیم ملی برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی آغاز شد، خوب بود. در نهایت اینکه بازیکنان بیشتری در ادامه به آن پیوستند و برنامه‌ها فعلا خوب پیش می‌رود. این شرایط بهتر از آن بود که کلا اردوها مثل اردوهای قبلی کنسل شود.

کی‌روش گفته بود که بازیکنان اروپایی چون از لحاظ فنی و آمادگی، به روز هستند ولزومی برای وجود آنها در اردوی آفریقای جنوبی وجود ندارد.

قصد مقایسه شرایط تمرینی را ندارم اما به واقع تمرینات باشگاهی ما در هلند هر روز پرفشار است و حتی روزهای قبل و بعد بازی نیز تمریناتمان پرفشار تر می‌شود و شاید کی‌روش بر مبنای این شرایط، این صحبت را مطرح کرده است. البته برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی می‌تواند برای بازیکنانی که در این اردو هستند به خاطر نزدیکی آب و هوای این کشور با برزیل برای آنها بسیار خوب باشد.

در نهایت اینکه موفقیت تیم ملی در جام جهانی بستگی به همین شرایطآمادهسازی تیم ملی به خصوص آماده سازی بدنی دارد.

صحبت پایانی:

جام جهانی از همین حالا برای تیم ملی آغاز شده چون آماده سازی قبل از این رقابت‌ها برای تیم ملی بسیار مهم است و امیدوارم تدابیر بهتری برای هماهنگی تیم ملی اندیشیده شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391