برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جهان‌بین: مدیرعامل صبا تا دو هفته دیگر مشخص می‌شود

چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۱۷ — تسنیم

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه صبای قم گفت که تا ۱۵-۱۰ روز آینده مدیرعامل صبا مشخص می‌شود.

عباس جهان‌بین ، در مورد سرانجام مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: به دلیل اینکه اکبر غمخوار برای ماموریت به خارج از کشور سفر کرده، هنوز جلسه هیئت مدیره برگزار نشده است.

وی افزود: هفته آینده بعد از بازگشت غمخوار جلسه هیئت مدیره را برگزار می‌کنیم و مهمترین موضوعی که به آن می‌پردازیم بحث مدیرعامل باشگاه است. گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم و پس از اینکه از میان گزینه‌ها به دو سه نفر رسیدیم آنها را به هیئت مدیره دعوت می‌کنیم تا در مورد برنامه‌هایشان صحبت کنیم.

سخنگوی هیئت مدیره باشگاه صبا در مورد اینکه تا چه زمانی مدیرعامل باشگاه مشخص می‌شود عنوان کرد: حداکثر تا ۱۵-۱۰ روز آینده مدیرعامل باشگاه مشخص می‌شود.

جهان‌بین در پاسخ به این سوال که واقعا چند گزینه مد نظر هیئت مدیره است یا اینکه تقریبا مشخص است چه کسی مدیرعامل خواهد شد گفت: روی پنج گزینه در حال بررسی هستیم اما شاید بعضی از آنها مایل به همکاری با باشگاه نباشند و در این صورت طبیعی است که سراغ گزینه دیگری می‌رویم.

او اضافه کرد: یکی از ملاک‌های ما این است که از گزینه‌های بومی استفاده کنیم تا با فضای این استان آشنایی بیشتری داشته باشد اما اگر روی این گزینه‌ها به جمع‌بندی نرسیم، روی گزینه‌های دیگری که در کشور موفق عمل کرده‌اند فکر می‌کنیم.

جهان‌بین درپاسخ به این سوال که آیا درودگر هم جزو گزینه‌ها است یا خیر تصریح کرد: خیر. با او مذاکره و صحبتی انجام نشده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه ادامه داد: فقط یک جلسه تاکنون برگزار کرده‌ایم و چند محور را مد نظر قرار دادیم. یکی بحث اسپانسر باشگاه بود و مقرر شد کمیته اقتصادی باشگاه که متشکل از غمخوار، بهشتی و جوکار است اسپانسرها را شناسایی و بهترین آن را انتخاب کنند. بحث عمده دیگر این بود که محورهای درآمد باشگاه را مشخص کنیم و بر اساس آن برنامه‌ها را انجام دهیم.

او در مورد پرداخت طلب بازیکنان صبا خاطرنشان کرد: این موضوع منوط به انتخاب سرمربی است و باید ببینیم چه بازیکنانی می‌مانند و چه کسانی می‌روند. اگر بازیکنی بخواهد برود بر اساس قانون باید ۸۰ درصد قراردادش پرداخت شود و اگر بماند باید قراردادش را کامل پرداخت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391