برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه نقدی برای سپاهان، تراکتورسازی تبریز و ملوان بندر انزلی

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۰:۵۴ — فارس

کمیته انضباطی آرا خود در خصوص تیم های مختلف را صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم ایرانجوان بوشهر و بدر بندر کنگ از سری رقابتهای لیگ دسته اول ۱۹ فروردین ماه برگزار شد و از سوی محمد جهانبخش-مربی تیم بندر کنگ تخلفاتی صورت گرفت که در نهایت منجر به اخراج وی از زمین مسابقه شد. بر همین اساس جهانبخش به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*جریمه نقدی برای تیم های سپاهان و ملوان بندر انزلی

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و سپاهان اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر ۱۷ فروردین ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه ملوان بندر انزلی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.به دلیل تخریب صندلی های ورزشگاه و فحاشی تماشاگران تیم سپاهان، این تیم به مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*جریمه و محرومیت برای بازیکنان تیم شهرداری یاسوج

دیدار دو تیم نساجی مازندران و شهردای یاسوج از سری رقابتهای لیگ دسته اول ۱۹ فروردین ماه در حالی برگزار شد که از سوی مجید نجاتی تخلفاتی مبنی بر ورود غیر مجاز به زمین مسابقه و جلوگیری از موقعیت آشکار گل که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. بر همین اساس وی به ۵ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.همچنین به دلیل اهانت حامد رضوانی به تماشاگران تیم مقابل که منجر به اخراج وی شد، این بازیکن نیز به یک جلسه محرومیت از همرای تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.علی محمد دهقان دیگر بازیکن تیم شهرداری یاسوج نیز به دلیل تخلف به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*جریمه نقدی و تذکر به تیم باشگاه تراکتورسازی تبریز

دیدار تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته سی ام برگزار شد که از سوی تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور و سرمربی تیم استقلال صورت گرفت. بر همین اساس باشگاه تراکتورسازی تبریز به تذکر و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391