برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرومیت و جریمه نقدی مهدی تارتار

دوشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۲۶

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره بازیکنان و تیم‌های مختلف لیگ برتر اعلام کرد.

مهدی تارتار

به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و فولاد خوزستان ۲۲ فروردین در حالی در تبریز برگزار شد که از سوی ایمان موسوی، بازیکن و مهدی تارتار، سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی و اهانت به داور مسابقه که منجر به اخراج آنها شد، صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی موسوی را به سه جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال و مهدی تارتار را به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

دیدار دو تیم راه‌آهن و ذوب‌آهن ۲۲ فروردین برگزار شد و از سوی رضا ساعی، مربی تیم ذوب‌آهن اصفهان تخلفاتی صورت گرفت که طبق ماده ۲۲ آیین‌نامه به توبیخ کتبی در پرونده و پرداخت مبلغ ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین از سوی تماشاگران تیم ذوب‌آهن تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک صورت گرفت که طبق ماده ۲۴ آیین نامه کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

دیدار دو تیم داماش گیلان و مس کرمان از هفته سی‌ام لیگ برتر ۲۲ فروردین در ورزشگاه رشت برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم داماش گیلان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل، پرتاب ترقه به زمین مسابقه صورت گرفت. در همین راستا کمیته انضباطی تیم داماش گیلان را به یک جلسه محرومیت از برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگران محکوم کرد.

مسابقه بین تیم‌های فجر شهید سپاسی و ملوان انزلی ۲۴ فروردین در حالی برگزار شد که از سوی سعید عزت‌الهی، بازیکن تیم ملوان‌انزلی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور این دیدار صورت گرفت که منجر به اخراج وی شد. بر همین اساس کمیته انضباطی وی را دو جلسه محروم و به پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391