برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاسخ کمیته جوانان در خصوص عدم اعزام تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ به چین

چهارشنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۲۰ — فارس

سرپرست کمیته جوانان و عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در خصوص عدم اعزام تیم ملی فوتبال زیر ۱۵ سال به رقابت‌های نانجینگ چین به نکاتی اشاره کرد.

به نقل از رسمی فدراسیون فوتبال، رسول دانشجو عضو کمیته فنی و سرپرست کمیته جوانان در واکنش به خبری که در یکی از نشریات صبح امروز مبنی بر تعطیل شدن فعالیتهای تیم ملی زیر ۱۵ سال و به هدر رفتن سرمایه های ملی به چاپ رسیده بود، گفت: از مهر ماه سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ مرحله اردوی آماده سازی برای بازیکنان رده سنی ۱۱/۱۰/۱۳۷۷ به بعد، برگزار و این تیم را به تورنمنت بین المللی بلاروس اعزام کردیم.

وی افزود: تشکیل این تیم در راستای درخواست کمیته ملی المپیک بوده است و در نامه ای به فدراسیون فوتبال اعلام شد که تیم ملی زیر ۱۵ سال در مرداد ماه ۹۳ به المپیک نوجوانان نانجینگ اعزام خواهد شد. اما اخیرا نامه ای دریافت کردیم مبنی بر اینکه از هر قاره تنها یک نماینده در این مسابقات باید حضور داشته باشد و کره جنوبی به عنوان قهرمان آسیا، نماینده AFC خواهد بود. این موضوع در کمیته فنی فدراسیون نیز به بحث و بررسی گذاشته شد و قرار شد تا از بازیکنان این تیم در صورت نیاز تیم ملی نوجوانان که عازم مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی است، استفاده شود.

سرپرست کمیته جوانان در ادامه گفت: در سال ۲۰۱۵ بازیکنان متولد ۱۱/۱۰/۱۳۸۷ به بعد، در رقابت‌های مقدمانی نوجوانان آسیا حضور خواهند داشت و در رده سنی جوانان نیز متولدین ۱۲/۱۰/۱۳۷۵ به بعد، مجاز به شرکت در مسابقات آسیا هستند. به همین دلیل فدراسیون فوتبال از بازیکنان رده سنی ۱۱/۱۰/۱۳۷۷ به بعد، که به لحاظ شرایط سنی در رده نوجوانان قادر به شرکت نیستند و از طرفی فاصله سنی ۲ سال کوچکتر با بازیکنان واجد الشرایط برای حضور در تیم ملی جوانان آینده را خواهند داشت، نمی تواند استفاده کند. بنا بر این کمیته جوانان برای تمامی این بازیکنان که بسیار مستعد و آینده دار هستند، فایل های شخصی تهیه کرده و مسیر رشد و توسعه این بازیکنان در باشگاهها را زیر نظر خواهند داشت تا در صورت نیاز تیم های ملی پایه ، به اردوهای تدارکاتی تیم های ملی دعوت شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391