برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: بازیکنان از بانکی‌ها کمتر پول می‌گیرند!

دوشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۰۲ — قانون آنلاین

رییس فدراسیون فوتبال گفت: اگر بازیکنان سپاهان در لیست کارلوس کی‌روش برای اردوی بعدی باشند به تیم ملی دعوت خواهند شد.

علی کفاشیان

علی کفاشیان در پایان مراسم عقد قرارداد تبلیغات محیطی که امروز برگزار شد در جمع خبرنگاران در واکنش به این که ظاهرا کارلوس کی‌روش از وضعیت اردوی آفریقای جنوبی رضایت ندارد، گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم چون دیشب که با هم صحبت می‌کردیم از همه چیز رضایت داشت و از نظر او مشکل خاصی نبود و به من چیزی نگفت. ما خواستیم که اگر می‌شود چهار – پنج روز هم زودتر به تهران برگردند و مدتی از اردوها را در تهران برگزار کنند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که ظاهرا کی‌روش از نظر فنی گفته است از اردوی آفریقای جنوبی رضایتی ندارد، گفت: بحث فنی جدا می‌شود. او می‌خواست که همه بازیکنان را به همراه تیم ملی به اردوی آفریقای جنوبی ببرد. ما همه تلاشمان را انجام دادیم و شاید در بحث بازی‌های تدارکاتی انتظارات بیشتری داشته باشد.

رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به این که ظاهرا رحمان احمدی امروز به اردوی آفریقای جنوبی رفته است و می‌خواهد سوء تفاهم‌ها را با کی‌روش حل کند گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم! واقعا رفته است؟! شاید کار دیگری در آفریقای جنوبی داشته است!

کفاشیان همچنین در واکنش به این که ظاهرا صفایی یکی از مربیان بدنساز تیم ملی از کادر جدا شده است؟ گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بحث خط خوردن بازیکنان سپاهان از تیم ملی ایران نیز گفت: این بازیکنان به دستور باشگاه‌هایشان برای بازی با الاتحاد به عربستان رفتند. به هر ترتیب اگر آنها در لیست کارلوس کی‌روش برای اردوهای بعدی باشند، به تیم ملی دعوت خواهند شد.

وی درباره حل شدن مشکل وینگادا نیز گفت: مشکل وینگادا تقریبا حل شده است و موضوع درباره بحث‌های مالیاتی او بود که باید پرداخت می‌شد. ما با او صحبت می‌کنیم و احتمالا تا آخر هفته‌ به ایران بیاید.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بحث شفافیت قراردادهای فوتبالی‌ها و کاهش هزینه‌های تیم‌های باشگاهی و در پاسخ به اینکه برنامه شما برای کاهش مبالغ میلیاردی در فوتبال و این که چطور می‌شود بر باشگاه‌های صنعتی نظارت کرد، گفت: ما با مدیران این باشگاه‌ها جلساتی خواهیم داشت. قطعا بازیکنانی که پیشنهادهای خارجی خوبی داشته باشند را تشویق می‌کنیم که اگر می‌خواهند به فوتبال خارج بروند. وقتی یک جایی به یک بازیکن سه برابر دستمزد بیشتر می‌دهند چرا نباید برود؟ همه ما اگر پیشنهادهای مالی خیلی بیشتری داشته باشیم استقبال می‌کنیم اما در عین حال بازیکنانی که می‌خواهند در داخل کشور بمانند تلاش می‌شود که با ارقام معمولی کار کنند.

به گزارش ایسنا، کفاشیان همچنین گفت: تلاش ما این است که اردوهای تیم ملی با تمامی بازیکنان انجام شود و برای این موضوع همه تلاشمان را می‌کنیم.

مهدی تاج ، رییس سازمان لیگ نیز در پایان مراسم عقد قرارداد به خبرنگاران گفت که شرکت طرف قرارداد ما مبلغ ۲۴ میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت داده است.

علی کفاشیان در واکنش به این که آیا چنین اتفاقی صورت گرفته ، گفت: این‌ها را مهدی تاج می‌داند و او باید به صورت رسمی آن را اعلام کند.

*کفاشیان:‌ حق پخش تلویزیونی را باید بیشتر بفروشیم

همچنین علی کفاشیان در مراسم امضای قرارداد تبلیغات محیطی مسابقات فوتبال اظهار کرد: شفاف سازی بسیار خوب است و من خوشحالم که بعد از امضای چنین قراردادی برای تبلیغات محیطی رقم آن را خیلی راحت و شفاف اعلام می‌کنیم و امیدوارم که این حرکت ادامه دار باشد و در سایر حوزه‌ها شفاف سازی صورت بگیرد.

وی افزود: خیلی‌ها عنوان می‌کنند که درآمدهای فوتبالی‌ها زیاد است، اما این در حالی است که مثلا برخی از متخصصان پزشکی سالیانه ۲۰ میلیارد تومان درآمد دارند و یا میزان درآمد برخی از بازرگانان به حدی است که ما نمی‌توانیم صفرهایش را بشماریم! متاسفانه این جو درستی نیست که فکر کنیم همه فوتبالی‌ها درآمدهای بسیار بالایی دارند.

کفاشیان اضافه کرد: به طور مثال جواد نکونام در این فصل پیشنهادی از یک تیم قطری به ارزش پنج میلیارد تومان داشت ولی ما به او گفتیم که به آنجا نرو و همین جا بمان و نصف این مبلغ را به شما می‌دهیم. او نرفت اما متاسفانه ما همین نرخ را هم ندادیم! بنا بر آمار سازمان لیگ متوسط مبلغ قرارداد بازیکنان فوتبال در سال از دستمزد اعضای هیات مدیره یک بانک هم کمتر است!

به گزارش ایسنا رییس فدراسیون فوتبال با تاکید بر عزم مجموعه فوتبال گفت: ما باید به سمت حرفه‌ای شدن پیش برویم و در کنار آن شفاف سازی داشته باشیم. در حال حاضر وقتی دکمه کت را به مبلغ ۱۶۰ میلیارد تومان فروخته‌ایم، خود کت که حق پخش تلویزیونی است را باید با ارقام بسیار بیشتری بفروشیم و این‌ها درآمدهای قانونی و حقه فوتبال است. باشگاه‌ها هم باید به سمت حرفه‌ای شدن پیش بروند و ما در بخش درآمدزایی موفق‌تر عمل کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391