برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: باید یک سرمربی انتخاب کنیم که امکان برآوردن خواسته هایش را داشته باشیم

پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۰:۱۴ — ایرنا

رییس فدراسیون فوتبال در باره تمدید قراردادکارلوس کی روش بعد ازجام جهانی برزیل گفت:باید یک سرمربی انتخاب کنیم که بتوانیم خواسته هایش را برآورده کنیم.

علی کفاشیان در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در گفت وگو با خبرنگاران در مورد اینکه کی روش اعلام کرده با شایعاتی که در ۱۰ ماه اخیر رخ داده، شفاف است که اینجا مرا نمی خواهند، افزود: اتفاقات ۱۰ ماه اخیر رانمی دانم چیست.در یکی دو ماه گذشته در مورد تمدید قرارداد بااو صحبت کرده ایم اما برای اینکه بخواهیم قطعا کاری راانجام دهیم حق ماست که نسبت به تعهد خود فکر کنیم تا بودجه آن فراهم شود.

وی تاکید کرد: نمی خواهیم چالشی به وجود آید، هر سرمربی بیاوریم برای سه چهار سال آینده است تا برای رسیدن به جام جهانی تلاش کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: کی روش گزینه اول است از عملکرد او راضی هستیم، اگر بتوانیم خواسته او را تأمین کنیم قطعا با او تمدید خواهیم کرد.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا تمدید قرارداد کی روش به نتیجه گیری او در جام جهانی باز می گردد یا خیر، گفت: از نظر ما کی روش نتیجه خود را گرفته است و تلاش هم می‌کند در جام جهانی موفق ظاهر شود، او بهترین سرمربی برای تیم ملی است و صلاحیت کامل نشستن روی نیمکت را دارد.

کفاشیان درادامه درباره اردوی تیم ملی فوتبال گفت: ۱۸ بازیکن داخل کشورمان در اولین اردو حاضر شدند و این تمرینات تا روز یکشنبه ادامه دارد تا آنان خود را برای اردوی اتریش آماده کنند. تمرینات به صورت جدی آغاز شده و از هم اکنون باید فکرکنیم که در فضای جام جهانی هستیم.بازیکنان و کادر فنی هم به خوبی این موضوع را درک کرده اند و با جدیت کار خود را ادامه می دهند.

وی درمورد انتقادهایی که به پیراهن تیم ملی صورت گرفته، اظهارداشت: لباس‌ها کاملا استاندارد است،بهترین نوع لباس اروپایی را شامل شده واگر در بعضی مواردایرادی وجوددارد به خاطر نگهداری آن است. لباس را نباید باآب داغ شست و شاید همین مسائل باعث شده تا اعتراض هایی به وجود آید. بازیکنان ما باید یاد بگیرند که چگونه لباس های خود را نگه دارند.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اسپانسر تیم لباس های خوبی تهیه کرده و در اختیار بازیکنان قرار داده است، اینگونه نیست که بازیکنان برای هر بازی یک لباس بپوشند و بعد آن را دور بیندازند. باید یاد بگیرند که چگونه لباس هایشان را نگه دارند.قرارنیست هر بازی یک لباس داده شود اگر پول مان از پارو هم بالا برود این کار را نمی کنیم. نباید مصرف بیهوده کرد باید بهینه مصرف کنیم.

کفاشیان در مورد اینکه بازیکنان اگر در جام جهانی بخواهند لباس هایشان را تعویض کنند، پس از آن دیگر پیراهنی ندارند، گفت: تا زمانی که ما به بازیکنان لباس می دهیم آنها باید آن را مدیریت و نگهداری کنند. هر زمانی که در اختیار خودشان قرار دادیم، می توانند تعویض کنند و هدیه بدهند. در حفظ لباس تیم ملی باید دقت زیادی داشت، ما یک تیم نداریم و در سال هزینه های زیادی برای البسه تیم ملی صورت می گیرد.همه باید لباس خوب داشته باشند، نباید بازیکنان به فکر لباس تیم ملی باشند بلکه باید تمرین خود را انجام دهند.

کفاشیان در مورد آماده سازی زمین شماره یک ورزشگاه آزادی تصریح کرد: جا دارد ازمسئولان تشکر کنم که تعمیرات این ورزشگاه را به عقب انداختند تا تمرینات تیم ملی در این ورزشگاه انجام شود و پس از آن این ورزشگاه را برای لیگ آماده کنند.

وی در مورد اینکه آیا تعمیر ورزشگاه آزادی با دستور فدراسیون بوده یا خیر، تأکید کرد: ما هیچ وقت این کار را نمی کنیم به هر حال ورزشگاه آزادی سرمایه بزرگی به حساب می آیدواگر یک روز پولدار شدیم کمک می کنیم تاوضعیت این ورزشگاه بهتر شود. نواقص زیادی دارد که فقط توانسته ایم آن را سرپا نگه داریم. بودجه لازم دارد که بخواهیم آن را تعمیر کنیم و این سرمایه حفظ شود.

وی در مورد اینکه این ورزشگاه به عنوان مکانی برای آخرین دیدار در جام ملت‌ها پیش بینی شده، گفت: ورزشگاه سرمایه ملی ماست. ساختن این ورزشگاه مشکل است همه تلاش خود را می کنیم تا مشکلات را برطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391