برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کلهر: بلاتکلیف و دلسرد شده ایم

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۶:۴۸ — مهر

مدیرآکادمی باشگاه راه آهن با اعلام اینکه به دلیل مشکلات موجود اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم های پایه به نوعی دلسرد شده اند، گفت: از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می خواهیم توجه ویژه‌ای به باشگاه راه‌آهن کرده و ما را از این بلاتکلیفی خارج کنند.

محمود کلهر

محمود کلهر، مدیر آکادمی باشگاه راه آهن، در خصوص مشکلاتی که گریبان آکادمی این باشگاه را گرفته به خبرنگار مهر، گفت: پیش از آنکه مشکلات مالی و مالکیتی برای باشگاه راه آهن بوجود بیاید، کارهای زیربنایی زیادی را در این باشگاه انجام دادیم به طوریکه در زمینه نتایجی که گرفتیم و امکاناتی که در اختیار تیم های پایه قراردادیم در بین باشگاه های ایرانی جزء بهترین‌ها قرار گرفتیم.

وی در همین خصوص افزود: در حال حاضر با مشکلاتی که برای باشگاه راه آهن پیش آمده، بازیکنان تیم های پایه ما با وجود قراردادهای بلند مدتی که دارند، در بلاتکلیفی به سر می برند بنابراین از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تقاضا دارم، با توجه به استعدادهای نابی که در آکادمی باشگاه راه آهن حضور دارند، هرچه سریعتر ما را از این بلاتکلیفی خارج کنند.

کلهر تصریح کرد: توجه به آکادمی و تیم های پایه در برخی تیم ها، به تدریج خود را نشان می دهد، به عنوان مثال باشگاه فولاد خوزستان با سرمایه گذاری خوبی که بر روی تیم های پایه خود انجام داده، در لیگ سیزدهم مزد آن را گرفت و شاهد درخشش تیمی در رقابت های لیگ قهرمانان اسیا هستیم که اکثر بازیکنانش محصول آکادمی خود باشگاه فولاد هستند.

وی تصریح کرد: شرایط پیشرفت ما در آکادمی باشگاه راه آهن به شکلی بود که پیشنهاد همکاری از برخی از باشگاه های اروپایی بویژه در کشور پرتغال داشتی و اگر ادامه برنامه های خود را اجرا کنیم، تا دو سال دیگر در زمینه کشف و پرورش استعدادهای ناب فوتبال می توانیم حتی از باشگاه فولاد نیز پیشی بگیریم. مصداق این موضوع بازیکنانی همچون علیرضا عظیمی، علی علیپور، سلیمان علیزاده، قدرتی پور، مهدی پور، حسین پور و ... است که نقش های تاثیرگذاری را در تیم بزرگسالان راه آهن داشته اند.

مدیر آکادمی باشگاه راه آهن گفت: بلاتکلیفی اعضای کادر و بازیکنان تیم های پایه راه آهن باعث شده تا آنها به نوعی دلسرد شوند بنابراین از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می خواهیم توجه ویژه ای به باشگاه راه آهن کرده و ما را از این بلاتکلیفی خارج کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391