برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در حاشیه انتشار لیست تراکتور سازی : کریمی و انصاری فر ارزانترین های سال !

جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۵۱ — آی اسپرت

با دیدن چنین قرارداد های به نظر می رسد علی کریمی و کریم انصاریفرد نه تنها گران ترین نبوده اند بلکه نسبت به خیلی از بازیکنان کمترین دریافتی را در مقابل بیشترین کارایی داشته اند

با مرور فهرست دریافتی بازیکنان تراکتورسازی نکات جالبی به چشم مان می آید . مثلا... شهرام عبادزاده از فصل گذشته در تراکتورسازی حضور دارد و در لیگ ۱۳ اجازه حضور در میادین را نیافت و فصل گذشته نیز فقط بیست دقیقه به میدان رفته بود این بازیکن با قرارداد ۸۰ میلیونی خود می تواند عنوان گران قیمت ترین بازیکن تراکتور به خود اختصاص دهد یعنی ۸۰ میلیون ناقابل برای صفر دقیقه بازی !

محسن دلیر آقای گل لیگ یک در فصل گذشته فصل بدی را در تراکتور سپری کرد و حضور ۲ دقیقه در کل لیگ در مقابل ۱۰۰سا میلیون تومان قرارداد برای هر دقیقه ۵۰ میلیون تومان را رقم زد تا ۱۷۱۲۶ برابر آقای گل لیگ دریافتی داشته باشد ! ابراهیم عابدین زاده از امید های تراکتور به بزرگسالان راه یافته است و این سومین فصل حضور وی در این تیم است و امسال قرارداد ۴۷ میلیونی را دارد و با ۲۶ دقیقه بازی رقم ۱.۸۰۷.۶۹۲ تومان دریافت کرد تا تقریبا ۲ برابر علی کریمی دریافتی مفید داشته باشد ! چند بازیکن دیگر نیز در این ردیف حضور داشت که دیگر جای اشاره نداشت ولی با نگاهی به ۵ قرارداد برتر چندین بازیکن مبلغ ۸۵۰ میلیون تومانی دریافت کرده اند که تعداد بازی دو بازیکن کمتر از بقیه بوده که می توان به محمد ابراهیمی با ۸۱۸ و (هر دقیقه ۱ میلیون ۴۰ هزار تومان )و میثم بائو با ۸۸۸ دقیقه ( هر دقیقه ۹۵۷ هزار تومان) اشاره کرد.

با دیدن چنین قرارداد های به نظر می رسد علی کریمی و کریم انصاریفرد نه تنها گران ترین نبوده اند بلکه نسبت به خیلی از بازیکنان کمترین دریافتی را در مقابل بیشترین کارایی داشته اند .ضمنا ، خود موضوع دریافت پول بدون بازی ، مسئله عجیب و غریبی نیست و در فوتبال مسادلی از این دست بسیار اتفاق می افتد . این رقم اما آنجا حالت یک سرمایه گذاری را برای تراکتور پدیا می‌کند که خریدهای امسال سرمایه ای برای آینده این باشگاه باشند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391