برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریمی: کرانچار جواب خط خوردنم از تیم ملی را بدهد

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۵۸ — خبرورزشی

من برای فصل آینده با سپاهان قرارداد دارم؛ اگر کرانچار بماند به پیشنهادات دیگرم فکر می‌کنم و اگر نماند در خدمت سپاهان هستم

یعقوب  کریمی

یعقوب کریمی که در ابتدای فصل گذشته از سپاهان راهی نفت شد در فصل گذشته نتوانست عملکرد چندان خوبی از خود به نمایش بگذارد و نیمکت‌نشینی‌های مداوم سبب شد که او از تیم ملی هم دور شود.کریمی که این روزها و بعد از خط خوردنش از تیم ملی در استراحت به سر می‌برد، مقصر خط خوردنش از تیم ملی را زلاتکو کرانچار می‌داند و می گوید اگر او فصل آینده در اصفهان باشد، در این تیم نمی‌ماند.

برای فصل آینده با سپاهان قرارداد داری؟

من برای فصل آینده با سپاهان قرارداد دارم؛ اگر کرانچار بماند به پیشنهادات دیگرم فکر می‌کنم و اگر نماند در خدمت سپاهان هستم.به باشگاه هم گفته‌ام که اگر او باشد، دیگر نمی‌توانم در سپاهان بمانم.من کاری با کرانچار ندارم،او هم تیم ملی را از من گرفت و هم باشگاه را.

با توجه به خط خوردنت از تیم ملی، برای دوباره دعوت شدن شانس داری؟

نمی‌دانم؛ کرانچار با این کاری که کرد، اگر ما از تیم ملی خط بخوریم، باید جوابگو باشد زیرا من تنها بازیکنی بودم که در تیم بازی نکردم و اجازه حضور در اردوی تیم ملی هم به من داده نشد بنابراین کرانچار باید در این زمینه جوابگو باشد.

فکرمی کنی اگر به اردو می‌رفتی، شانس ماندن داشتی؟

مطمئن باشید که اگر می‌رفتم، قطعا حقم را می‌گرفتم و در اردوی قبل عملکرد مثبتی داشتم و در حال حاضر شانس من بسیار کمتر شده است اما باید ببینم که شرایط تیم ملی برای جام جهانی چگونه می‌شود؛ اگر همراه تیم حضور داشته باشم تمام سعیم را می‌کنم که مثمر ثمر بوده و عملکرد خوبی داشته باشم اما اگر نبودم نیز از کی‌روش تشکر می‌کنم که به من اجازه داد در ۲ سال گذشته در تیم ملی باشم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391