برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محبوبیت کریمی مانع دعوت شدنش به تیم ملی شد؟

چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۱۱ — خراسان

حضور کریمی و محبوبیت او میتوانست حضور نکونام و کاپیتانی او را تحت الشعاع قرارداده و نظم تیم ملی را به هم بریزد

علی کریمی و جواد نکونام

غیبت چند بازیکن سرشناس در لیست جدید کی روش که نفرات نهایی از آن انتخاب خواهند شد به منزله خداحافظی بازیکنان غایب از جام جهانی برزیل است و به احتمال زیاد غایبان در لیست دیگر شانسی برای حضور در جام جهانی ندارند. عدم حضور علی کریمی، سید مهدی رحمتی، امید ابراهیمی، شجاع خلیلی، پیام صادقیان و حامد لک و یعقوب کریمی در لیست جدید کی روش ذهن فوتبالدوستان را با سوالات زیادی مواجه کرده است.

با اینکه گفته می‌شد سرمربی تیم ملی نظر مساعدی روی علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس و هافبک تراکتورسازی دارد و بارها از او تعریف و تمجید کرده اما نام جادوگر در لیست مسافران اتریش نیست و شنیده می شود شماره ۸ دیگر باید قید حضور در جام جهانی را بزند و از تلویزیون مسابقات را تماشا کند. البته به اعتقاد برخی نزدیکان تیم ملی و کی روش عدم دعوت از علی کریمی قابل پیش بینی بود چرا که سرمربی تیم ملی با وجود احترامی که به این بازیکن قائل است اما هرگز از اصول کاری و مدیریتی اش عدول نمی کند! آرامش و نظم سرلوحه و معیار اصلی کار کی روش است و او تمایلی به حضور چند قدرت در تیمش ندارد! کی روش مدت هاست به این نتیجه رسیده که تیم ملی فقط باید یک بازیکن لیدر و بزرگ داشته باشد و بقیه بازیکنان دنباله رو او باشند و انتخاب مرد پرتغالی هم جواد نکونام است.

سرمربی تیم ملی با وجود برخی مخالفت‌ها به کاپیتان بودن نکونام اصرار داشت و سرانجام هم خواسته اش را عملی کرد. با حضور علی کریمی یا بازیکنانی با محبوبیت و قدرت نفوذ او قدرت در تیم ملی پخش می شود و این یعنی آغاز حاشیه و دردسر که کی روش به شدت از آن گریزان است. در واقع با این نظریه در عدم دعوت از علی کریمی مسائل فنی دخیل نبوده و او به خاطر مسائل دیگر دعوت نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391