برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چه کسانی قضیه کارت‌های پایان خدمت را لو دادند

شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۸

در حالی که بحث کارت‌های پایان خدمت جعلی بعضی از بازیکنان لیگ برتری به داغ‌ترین سوژه فوتبالی تبدیل شده است، از ارتباط فدراسیون فوتبال با باشگاه فجر سپاسی و تلاش برای حفظ این تیم در لیگ برتر به عنوان اصلی‌ترین منبع انتشار این خبر نام برده می‌شود.

شائبه حمایت نایب رئیس شیرازی فدراسیون فوتبال از باشگاه فجر سپاسی شیراز موضوعی بوده که در سال‌های گذشته همیشه مطرح می‌شد. هرچند مدیران باشگاه فجر در این چند سال مدام این حمایت را نفی و تاکید کردند که اگر چنین حمایتی وجود داشت، این تیم برای باقی ماندن در لیگ برتر نمی‌جنگید. با این حال هنوز چند ساعتی از باخت فجر به پیکان و سقوط نماینده شیراز به لیگ دسته اول نگذشته بود که به یکباره تماس‌هایی مبنی بر جعلی بودن کارت پایان خدمت سعید حلافی بازیکن تیم پیکان و زننده گل برتری این تیم به فجر، برقرار شد.

در همین رابطه فدراسیون فوتبال هم دست به کار شد و سرانجام خبر جعلی بودن کارت‌های پایان خدمت و سندسازی برای گرفتن کارت معافیت از خدمت از فدراسیون فوتبال به بیرون درز کرد. پس از بررسی‌های ابتدایی، دامنه این مسئله فراتر از باشگاه پیکان رفت و باشگاه فولاد خوزستان و چهار بازیکن آن را هم در بر گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391