برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاشانی،عابدینی، ذوالفقارنسب و حسین عبدی در کمیته فنی پرسپولیس

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۲۱:۳۶ — اوج نیوز

جعفر کاشانی، امیر عابدینی، بیژن ذوالفقارنسب و حسین عبدی به عنوان اعضای کمیته فنی پرسپولیس انتخاب شدند

امیر عابدینی

به نقل از سایت رسمی پرسپولیس،حمید استیلی عضو و سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: درباره بودجه فصل آینده و بدهی‌ها مباحث مفصلی در جلسه هیات مدیره مطرح شد و همچنین آقای رحیمی درباره جلسات خود با آقای دایی مسائلی را بیان کرد.

استیلی در ادامه گفت: بر اساس تصمیم اعضای هیات مدیره، آقایان؛ جعفر کاشانی، بیژن ذوالفقارنسب، امیر عابدینی و حسین عبدی که همگی سابقه عضویت در پرسپولیس به عنوان بازیکن، عضو هیات مدیره و مدیر عامل را داشته‌اند به عنوان اعضای کمیته فنی انتخاب شدند.

گفتنی است؛ نشست عصر امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به ریاست سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار شد. در این جلسه که از ساعت ۱۷ آغاز و دقایقی پیش به پایان رسید، علیرضا رحیمی، حمیدرضا سیاسی، حمید استیلی، خواجه‌وند، سلیمی، طاهری و زادمهر حضور داشتند و مونسان و کاظم‌پور دو عضو هیات مدیره باشگاه به دلیل مسافرت و عدم حضور در تهران در جلسه غایب بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391