برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاشانی: نقش کمیته فنی دخالت در کار تیم نیست

سه‌شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۲ — تسنیم

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس نقش این کمیته را دخالت در امور فنی تیم نمی‌داند.

جعفر کاشانی ، در خصوص عضویتش در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: من از این موضوع بی اطلاع بودم اما همین که احترام گذاشته‌اند و ما را عضو کمیته فنی کرده‌اند جای تشکر و سپاس دارد.

وی ادامه داد: سعی می‌کنم برای پویایی فرهنگ پرسپولیس هر کاری که می‌توانم انجام دهم تا رو به جلو حرکت کنیم. در پرسپولیس سمت به هیچ‌وجه مهم نیست، بلکه عملکرد افراد باید مفید باشد. امیدوارم آقای رحیمی و دوستانی که به پرسپولیس آمده‌اند زمان کافی را داشته باشند تا پرسپولیس به پویایی برسد و این افردا توانایی این را دارند که تیم پرسپولیس را به یک باشگاه تبدیل کنند.

عضو کمیته فنی پرسپولیس با تمجید از مدیرعامل این باشگاه گفت: آقای رحیمی مدیر، مدبر و باتجربه هستند و در ورزش سابقه درخشانی دارند. او تعامل خوبی هم در راستای امور ورزش دارد و امیدوارم زمان کافی به وی داده شود و شرایط به نوعی باشد که توانایی‌های خود را بروز دهد.

کاشانی درباره اینکه برنامه‌اش برای حضور در کمیته فنی باشگاه پرسپولیس چیست، اظهار داشت: باید ببینیم دورنمای سیاست‌های باشگاه چیست و چگونه تنظیم می‌شود. همه دوستانی که در کمیته فنی عضو شده‌اند جزو نخبگان هستند و آقایان عابدینی، ذوالفقارنسب و عبدی تجربه بالایی دارند. امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا یک باشگاه خوب تشکیل شود و به نظرم افرادی که در کمیته فنی عضو شده‌اند نقش بسیار مهمی دارند.

وی در پاسخ به این سؤال که کمیته فنی در امور فنی تیم هم دست خواهد داشت یا نه، خاظرنشان کرد: کمیته فنی شرح وظایفی دارد که دخالت در امور فنی تیم در این شرخ وظایف جایی ندارد. وظیفه کمیته فنی نظارت کردن است و ما وظیفه نظارت بر امور را به عهده داریم.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس افزود: نظارت ما فقط به امور تیم نخواهد بود بلکه بر کارهایی هم که در باشگاه صورت می‌گیرد نظارت خواهیم کرد. تشکیل کمیته فنی یک کار مشاوره‌ای است و به باشگاه کمک خواهیم کرد تا پرسپولیس به پویایی برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391