برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاشانی: رحیمی به خوبی فوتبال را می شناسد

دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۷ — اوج نیوز

پیشکسوت پرسپولیس گفت:حضور افراد اقتصادی می‌تواند کمک کند که پرسپولیس موفق شود.

جعفر کاشانی

جعفر کاشانی درباره اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و اینکه برخی از آنها با ورزش آشنایی ندارند عنوان کرد:افرادی که وارد کار می‌شوند مهم نیستند بلکه مهم ایجاد زمینه برای فعالیت سازنده است که آرزو می‌کنم شرایط برای زمینه فعالیت افراد معرفی شده ایجاد شود.مهم نیست که این افراد با ورزش آشنا هستند یا نه مهم این است که محمدرضا رحیمی که سیاستگذار بوده و شخصی است که کار اجرایی را بر عهده دارد به خوبی فوتبال را می‌شناسد.

وی درباره رفع مشکلات اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت:در ورزش رونق در اقتصاد ورزشی بسیار مهم است. همان مقدار که کادرفنی در روند یک باشگاه تاثیر دارد به همان اندازه مساله اقتصادی تیم‌ها مهم است. در ورزش مسائل سیاسی، بین‌المللی، اجتماعی، هنری، فرهنگی و اقتصادی وجود دارد و می‌توان از ورزش در تمام این زمینه‌ها استفاده کرد و به هدف رسید. اقتصاد در ورزش بسیار تاثیرگذار است و باید در زمینه ورزش از افراد اقتصاددان استفاده کرد تا راه برای موفقیت آسان‌تر شود. حضور افراد اقتصادی می‌تواند کمک کند که پرسپولیس موفق شود.

کاشانی درباره عدم حضور علی پروین در هیات مدیره پرسپولیس گفت:تعداد اعضای هیات‌مدیره محدود است و نمی‌توان از همه پیشکسوتان استفاده کرد. ضمن اینکه زادمهر و حمید استیلی از پیشکسوتان باشگاهند که عضو هیات‌مدیره هستند.تشکیلات باید سازمان داشته باشد و افرادی که انتخاب می‌شوند باید از نظر کاری بالا باشند. بضاعت علمی و جایگاه اجتماعی بسیار مهم است. اگر بخواهند از پیشکسوتان بیشتری استفاده کنند ابتدا باید تیم پرسپولیس را به باشگاه پرسپولیس تبدیل کنند. وقتی پرسپولیس به باشگاه تبدیل شود مطمئنا قسمت‌های بیشتری برای پیشرفت به وجود می‌آید و این قسمت‌های جدید نیاز به افراد بیشتری برای کنترل دارند، آن زمان می‌توانند از پیشکسوتان بیشتری استفاده کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391