برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کسرایی: احتمال سقوط پرسپولیس به لیگ پایین تر وجود دارد

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۲:۲۸ — ایرنا

مسئول امور بین الملل سازمان لیگ برتر فوتبال از خطر کسر امتیاز و سقوط باشگاه پرسپولیس به لیگ پایینتر خبر داد و گفت: در صورت عدم پرداخت هزینه دادرسی شکایتˈجاو ارنولدوˈ وˈنلو وینگاداˈتا۲۲ اردیبهشت ماه به فیفا این خطر تیم پرسپولیس را تهدید می کند.

تیم پرسپولیس

ˈ محمد رضا کسراییˈ توضیح داد: پس از شکایت جاو آرنولدو به فیفا نسبت به پرداخت مطالبات باقیمانده خود توسط باشگاه پرسپولیس و پیگیریهای این باشگاه، سرانجام روز دوم مرداد ماه ۹۲ (۲۴ جولای ۲۰۱۳ ) توافق نهایی بین مربی و باشگاه حاصل شد.

وی ادامه داد: طبق ماده ۶۴ آیین نامه انضباطی فیفا باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت ۵۵۰۰ فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی پرونده به حساب فیفا است اما این مبلغ تا کنون توسط باشگاه به فیفا پرداخت نشده است .

به گفته کسرایی ، باشگاه پرسپولیس تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۳( ۱۲ می ۲۰۱۴ ) مهلت دارد این مبلغ را بپردازد، و در صورت عدم پرداخت جرائم انضباطی از قبیل کسر امتیاز، سقوط به لیگ پایین تر شامل حال این باشگاه خواهد شد.

وی همچنین در خصوص شکایت نلو وینگادا – مربی سابق پرسپولیس به فیفا گفت: پس از شکایت این مربی به فدراسیون جهانی فوتبال در خصوص مطالبات دریافت نشده از باشگاه، توافق نهایی بین وینگادا و باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و طبق ماده۶۴ آیین نامه انضباطی فیفا، باشگاه پرسپولیس موظف به پرداخت مبلغ ۱۰ هزار فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی پرونده به حساب فیفا است.

کسرایی تصریح کرد: دراین مورد نیز در صورعت عدم پرداخت مبلغ تا ۲۲ اردیبهشت جرائم انضباطی از قبیل کسر امتیاز، سقوط به لیگ پایین تر شامل حال باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

کسرایی در پایان گفت: این اطلاعات به صورت رسمی به وزرات ورزش و جوانان، سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس داده شده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391