برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کاظمی: صحبت‌های جعفری از استرس سقوط به لیگ دسته‌اول است

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۰۴ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: عملکرد فوتبالی جعفری در انتخابات هیات فوتبال فارس که در برنامه ۹۰ پخش شد، مشخص شد و همه دیدند او چه کارهایی کرد و فکر می‌کنم این بهترین نشانه باشد برای اینکه درباره صحبت‌ها و عملکرد ایشان قضاوت شود.

فرهاد کاظمی ، درخصوص صحبت‌های جعفری مدیرعامل فجرسپاسی شیراز گفت: من دلیل صحبت‌های آقای جعفری را نمی‌دانم اما ایشان اگر جرات داشت اسم می‌آورد و این همه مبهم صحبت نمی‌کرد و حالا هم می‌بینیم که او نامی را مطرح نمی‌کند وگرنه اگر نامی مطرح می‌کرد قاطع‌تر جواب او را می‌دادم.

وی ادامه داد: ماهیت ورزشی و عملکرد فوتبالی ایشان در انتخابات هیات فوتبال استان فارس که در برنامه ۹۰هم دیدیممشخص شد و حداقل ۳۰ میلیون نفر بیننده و همه اصحاب رسانه و ورزش دیدند او چه کارهایی کرد و فکر می‌کنم این بهترین نشانه باشد برای اینکه صحبت‌ها و عملکرد ایشان قضاوت شود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: نباید ایشان جنگ‌های زرگری به راه بیاندازد چون مجموعه باشگاه پیکان در آرامش کاملی قرار دارد و تمرکز ما برای بازی برگشت با فجرسپاسی بالا است و به هیچ‌وجه با این صحبت‌ها تحت تاثیر قرار نمی‌گیریم او اتهاماتی زده و از ایشان می‌خواهم کسانی که به قول او با بازیکنان این تیم تماس گرفته‌اند را معرفی کند و جرات داشته باشد اسم آنها را بگوید. دیگر دوره این بعضی‌ها، آقایان و دست‌های پشت پرده گذشته و مردم از این مسائل خسته شده‌اند.من او را در دادگاه می‌بینم و باید حرف‌هایی را که زده اثبات کند.

کاظمی ادامه داد: هیچکدام از اعضای باشگاه پیکان قبل و بعد از مسابقه کوچکترین بی‌احترامی‌ای به اعضای تیم فجرسپاسی نکرده‌اند و شما یک مصاحبه پیدا نمی‌کنید که علیه آنها صحبت کرده باشیم اما چرا حالا که در بازی رفت نتیجه نگرفته‌اند این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند؟ مطمئن باشید با این جوسازی‌ها آرامش ما به هم نمی‌خورد. این صحبت‌ها نشان‌دهنده استرس و نگرانی او برای سقوط به لیگ دسته اول است اما برخلاف او ما این روزها در آرامش کامل قرار داریم و با تمرکز برای این بازی آماده می‌شویم.

وی افزود: جعفری گفته این مسائل را به علیپور منتقل کرده اما بهتر است اگر شکایتی دارد در اختیار کمیته اخلاق و شخص آقای محمدزاده قرار دهد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان خاطرنشان کرد: شهر شیراز هواداران فوتبالی خونگرم و فوتبال‌دوستی دارد و حیف است که فجرسپاسی چنین شرایطی داشته باشد. من معتقدم لیاقت مردم شیراز بالاتر از این حرف‌هاست اما به خاطر اینکه از این تیم حمایت نشده متاسفانه فجرسپاسی به این روز افتاده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391