برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کروش: من فقط شجاع‌ها را با خودم به برزیل می برم

سه‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۲۵ — خبرآنلاین

سرمربی تیم ملی می گوید بعضی از افراد هستند که هیچ وقت از موفقیت تیم ملی خوشحال نمی شوند.

کارلوس کی‌روش و مهدی رحمتی

سرمربی تیم ملی ایران در گفت و گویی که با سایت رسمی فدراسیون فوتبال داشت یک بار دیگر از جام جهانی گفت و افرادی که منافع شخصی شان را به منافع ملی ترجیح دادند.او خیلی محسوس به رحمتی و البته هادی عقیلی اشاره کرد و گفت:من سعی کردم بازیکنان شجاع را برای تیم ملی انتخاب کنم،کسانی که منافع شخصی شان را مقدم بر منافع ملی نمی دانند.»

کروش در ادامه در خصوص لیست ۲۳ نفره و نهایی تیم ملی افزود:« یکی از دغدغه های اصلی من برای انتخاب ۲۸ بازیکن این بود که بتوانم بازیکنان شجاعی را برای تیم ملی انتخاب کنم. کسانی که به تیم ملی فکر می کنند نه به خودشان و همینطور منافع شخصی شان را مقدم بر منافع تیم نمی دانند و این شروعی قدرتمندانه برای حرکت ما به سمت موفقیت در جام جهانی است و از همین جا باید این مسئله را به همه هواداران فوتبال ایران اعلام کنم که من کابوس انتخاب ۲۳ بازیکن از میان این ۲۸ بازیکن را می بینم و برای من این کابوس آغاز شده و بعضی از شبها این فکر به سراغ من می آید که چگونه میتوانم ۲۳ بازیکن را از میان ۲۸ بازیکن انتخاب کنم.»

سرمربی تیم ملی در ادامه افزود:« از این فرصت استفاده کرده و اعلام می کنم که برخی مواقع شاهد نقطه نظرات پوچ و بی پایه و اساسی هستیم که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برد. می خواهم همین جا به همه هواداران اعلام کنم که این صحبتها بی اساس است و افرادی که تعهد و انگیزه بازیکنان را زیر سوال می برند افرادی هستند که دغدغه موفقیت تیم ملی ایران را ندارند و آنها هیچگاه از موفقیت تیم ملی ایران خوشحال نمی شوند. به عبارت دیگر باید بگویم که ما نیز تراوش های این ذهن های مسموم را احساس می کنیم و ایمان داریم که اکثریت هواداران این ذهن‌ها را می شناسند و این صحبتها برای آنها آشنا است و توجهی به آن ندارند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391