برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افجه ای: خادم از پلمپ باشگاه استقلال جلوگیری کرد

شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۴:۰۷ — ایرنا

سخنگوی باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه این باشگاه دیروز به دلیل بدهی‌ها و مشکلات مالیاتی در حال پلمپ شدن بود، گفت: امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان به کمک یکی ازاعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با تلاش فراوان از پلمپ شدن باشگاه جلوگیری کردند.

تیم استقلال

سیدسعیدرضا افجه ای روز شنبه پس از نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین جلسه رسمی هیات مدیره باشگاه استقلال ساعت ۱۲ فردا (یکشنبه) در محل این باشگاه برگزار می شود.

وی با قدردانی از تدبیر وزیر ورزش و جوانان در راستای تلاش برای رسیدن به اهداف دولت در رابطه با باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: به طور حتم نتایج مثبت این تلاش‌ها در آینده مشاهده خواهد شد.

افجه ای افزود: در کنار وزیر ورزش و جوانان امیررضا خادم به عنوان قهرمان ملی و معاون وزیر فعالیت می‌کند که برنامه های خوبی برای رفع مشکلات گذشته تاکنون باشگاه استقلال دارد.

وی با بیان اینکه روز گذشته دفتر باشگاه استقلال در حال پلمپ شدن و حساب های باشگاه مسدود بود، گفت: خادم با کمک نثاری یکی از اعضای هیات مدیره از این اتفاق جلوگیری کردند.

سخنگوی باشگاه استقلال با اشاره به سیاست های کلی وزارت ورزش جوانان و به طبع آن هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: بنابر دستور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ما باید به سمت خصوصی شدن برویم وموضوع واگذاری یا انتقال باشگاه محقق شود.

افجه ای افزود:اعضای هیات مدیره نیزبراین اساس به گونه ای عمل خواهند کرد که باشگاه را به سمتی ببرند تا به افرادی که در بخش خصوص می توانند بهتر کار کنند واگذار شود.

وی درباره حامی مالی باشگاه استقلال نیز گفت:در جلسه امروز شرکت توسعه صنایع نوین به عنوان حامی مالی اصلی باشگاه استقلال معرفی شدواین موضوع نخستین اقدام عملی اعضای هیات مدیره برای کمک به باشگاه استقلال بود.

وی ادامه داد: با کمک خادم ضمن رفع مسدودی حساب، حساب جدید باشگاه استقلال نیز افتتاح شد تا این باشگاه بتواند فعالیت های مالی جدید خود را آغاز کند و نتایج آن در آینده مشخص خواهد شد.

سخنگوی باشگاه استقلال اولویت های این باشگاه را تسویه حساب با بازیکنان و پرداخت مطالبات آنها و همچنین برنامه ریزی برای بستن تیم برای آینده عنوان کرد و افزود: این موارد در جلسه امروز مطرح شد و در جلسات بعدی نیز ادامه خواهد یافت.

افجعه ای که بارای هیات مدیره باشگاه استقلال به عنوان سخنگوی این باشگاه معرفی شد، اضافه کرد: در نشست هیات مدیره افشارزاده با اکثریت مطلق آرا به عنوان مدیرعامل انتخاب شد و صاحب پناه و توفیقی به ترتیب به عنوان رییس و دبیر هیات مدیره انتخاب شدند و سلیمانی نیز به عنوان ذی حساب پیشنهادی انتخاب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391