برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم : پروین علاقمند به حضور در هیات مدیره نبود

یکشنبه، ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۴۰ — ایرنا

معاون وزیر ورزش وجوانان پس از مشخص شدن اعضای هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس تهران و نبود نام علی پروین به عنوان یکی از پیشکسوتان این باشگاه در بین اعضای جدید،گفت: پروین مایل به حضور در هیات مدیره جدید نبود.

«امیررضا خادم» به خبرنگاران افزود:وزارت ورزش و جوانان موظف است از سرخابی های پایتخت بدلیل اینکه سرمایه های ملی هستند و علاقمندان زیادی دارند، حمایت کند و بستر مناسب برای انان فراهم شود.

وی افزود: به هر دلیلی که قصد انتقاد از آن را نداریم ، تاکنون حرکتی برای این باشگاه‌ها صورت نگرفته و نمی دانم اگر دولتی هستند، چرا حمایت نمی شوند و اگر زیان دهی دارند چرا واگذار نشده اند.

خادم ادامه داد: مجلس محترم مصوب کرده این دو باشگاه واگذار شوند و امسال مکلف به واگذاری هستیم و براساس اصل ۴۴ قانون اساسی مجمع شرکت‌ها با حضور وزیر اقتصاد و دارایی برگزار می شود و کار اجرایی نقل وانتقالات شرکت‌ها با سازمان خصوص سازی است که این اتفاق از چند ماه قبل آغاز شده است.

این مقام گفت:در آخرین جلسه ای که با مسوولان خصوص سازی داشتیم مقرر شدوزارت ورزش و جوانان شرایطی فراهم کند که واگذاری زودتر انجام شود و ما نیز این اقدام را چند ماه است اغاز کرده ایم و سعی داشتیم با کمترین حاشیه این مساله انجام شود.

وی گفت:معضل این است که فوتبال ما نمی توانددرآمدزایی و مدیران فقط آورده دیگران را چند برابر هزینه می کنند و پاسخگوی مناسبی ندارند. زمانی هم که انتقاد می شود با استعفا و حاشیه سعی دارند توپ را به زمین دولت انداخته و مسوولیت خود را فراموش می کنند.

خادم اظهارکرد:خدا راشکر که تلاش‌ها نتیجه داد و قراردادهای خوبی با حامیان مالی برای یک فصل پرسپولیس به توافق رسیدیم و هیات مدیره از سوی وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد.

وی درخصوص اعضای هیات مدیره سرخپوشان عنوان کرد:برخلاف همیشه حتی یک چهره سیاسی در اعضای هیات مدیره نداریم و ترکیبی از اهالی باشگاه که در بحث فنی باشند و چهره اقتصادی که توانمندی آنان تضمین شده است را بررسی و جمع بندی کردیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: در بخش حقوقی با توجه به مشکلات زیادی که این باشگاه دارد جمع بندی کردیم تا یک حقوق دان در هیات مدیره باشد که مشکلات را برطرف کند.

وی گفت: تلاش می کنیم تا با در نظر گرفتن مصلحت این باشگاه، تا پایان فصل باشگاهی بدون بدهی وحاشیه داشته باشیم وباهمفکری خوبی که بین حامیان مالی، هیات مدیره و وزارت ورزش است مسیر را دنبال کنیم.

خادم در ادامه گفت: برند باشگاه آنقدر ارزشمند است که می توانم با صراحت بگویم قراردادی منعقد کردیم که گذشته مالی باشگاه را جبران و آینده را تامین و تضمین می کند.

وی در مورد مدیرعامل باشگاه عنوان کرد: همواره روند اینگونه بود که مدیرعامل معرفی و سپس اعضای هیات مدیره چیده می‌شد و برای نخستین بار است که هیات مدیره مستقل ایجاد شده تا خودشان مدیرعامل را انتخاب کنند.

وی در مورد نبودن علی پروین در بین اعضای هیات مدیره سرخپوشان ادامه داد: ایشان علاقمند به حضور در هیات مدیره نبود. وی ارزشمند است و باید حفظ شوند. من شعار نمی دهم تا امروز تلاش کردم که ایشان نپذیرفت.

خادم با اشاره به اینکه پروین باید در چارچوب حرکت می کرد،گفت: متوجه شدم که بزرگان فوتبال ما احساسی هستند و در نهایت باعث می شود افراد خارج از ورزش سوء استفاده کنند.

وی گفت:مشکلی برای گفتن رقم قرارداد حامی مالی ندارم و نگرانی ام بدهی و طلبکاران هستند و می خواهیم با برنامه پیش برویم . اعلام می کنم که دیگر باشگاه مشکلی نداشته باشد و امیدوارم استقلالی‌ها نیز از این گردونه عقب نمانند.

خادم در خصوص اینکه آیا علیرضا رحیمی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس عنوان کرد: ایشان نیز از گزینه هاست و در این خصوص هیات مدیره تصمیم گیری می کند.

این مقام در خصوص نگرانی امیرقلعه نویی از شرایط استقلال گفت: ایشان حق دارد و امیدوارم حامیان مالی استقلالی نیز سریعتر دست به کار شوند. البته در این خصوص جلسه ای داشته ایم و فردا نیز دومین نشست ما برگزار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391