برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم:تغییرات در پرسپولیس زیاد است

شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۷:۰۱ — ایرنا

نماینده وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مشکل ما این دو باشگاه نیست ، مشکل ما مولد نبودن مدیران آنها است.

امیررضا خادم پس از برگزاری نشست مشترک با مسوولان باشگاه و سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در باره این باشگاه با بیان اینکه باشگاههای استقلال و پرسپولیس باید بتوانند هزینه های خود را مدیریت کنند،افزود: متاسفانه این دو باشگاه درحال حاضر نمی توانند هزینه های خود را با درآمدهایی که کسب می کنند پوشش دهند.

وی افزود: وزارت ورزش وجوانان به دنبال این است که این باشگاه هابتوانند هزینه های خود را با درآمد هایی که بدست می آورند تامین و دیگر وابستگی به دولت نداشته باشند.

نماینده وزیر ورزش و جوانان درواگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس با اشاره به۱۱۰میلیارد تومان مجموع بدهی فعلی این دو باشگاه تصریح کرد: بودجه فعلی وزارت ورزش وجوانان ۱۵۰میلیارد تومان است و اگر قرار باشد باز هم ما به عنوان متولی این دوباشگاه را اداره کنیم باید تمامی بودجه را دراختیار این دوباشگاه بگذاریم.

خادم بابیان این که درحال حاضر به دنبال چگونگی هزینه کردها در این دوباشگاه نیستیم درباره عمومی شدن میزان قرارداد بازیکنان و کادر فنی این دو باشگاه و گلایه مندی امیر قلعه نویی در این ارتباط نیز گفت: گلایه مندی قلعه نویی بی ربط نیست او یکی ازبهترین مربیان حال حاضر ایران است ورقم قراردادش نسبت به خیلی از مربیان دیگر محل اشکال است عمده مسایل مطرح شده در جلسه امروز به انتقاد ما به این بود که چرا مدیران عامل باشگاه نمی توانند مولد باشند وهمه هزینه‌ها را باید دولت بپردازد.

به اعتقاد وی فوتبال آنقدر توانمندی دارد که هزینه های خودراتامین کرده ونیازی به حمایت های مالی بیرونی از جمله حمایت های وزارت ورزش نداشته باشد.

خادم اظهار داشت: باشگاه‌ها باید براساس میزان درآمد خود هزینه کنند و اگر توان درامدزایی ندارند بی جهت قراردادهای میلیاردی بابازیکنان وکادر فنی منعقد نکنند.

وی در ادامه از مسوولان باشگاه سپاهان و مس کرمان درخواست کرد قرارداد کادر فنی و بازیکنان شان را شفاف اعلام کنند تا تصور نشود ما به دنبال تخریب باشگاه های مردمی و محبوب کشور هستیم ما به واقع خواستار ساماندهی این دو باشگاه و حل مشکلات آنها هستیم.

وی در خصوص جلسه مشترک بامسوولان باشگاه استقلال نیزاظهار داشت: جلسه خوبی بود آنان با دیدگاه های ما آشنا شده و نظراتشان را عنوان کردند که تیم کارشناسی وزارت ورزش بزودی این نظرات را بررسی خواهد کرد.

وی درباره پیشنهادهای فتح الله زاده برای دراختیار گرفتن باشگاه استقلال نیز عنوان کرد: فتح الله زاده به عنوان یکی از کسانی که قصد دارند این باشگاه را اداره کنند پیشنهاداتی داده است ما با نظر مساعد و این که او سال‌ها برای این باشگاه زحمت کشیده است پیشنهاداتش را همچون سایر پیشنهادهای واصله بررسی خواهیم کرد.

وی درپاسخ به این پرسش که چه زمانی اعضای هیات مدیره این دوباشگاه را انتخاب خواهید کرد گفت: اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نهایی شده و تا روز دوشنبه اعلام می شود اما از آنجا که رسیدگی به وضعیت استقلال قدری دیرتر آغازشد هنوز در باره این تیم به اتفاق نظر نهایی و جمع بندی نرسیده ایم.

به گفته وی تغییرات درباشگاه پرسپولیس زیاد است اما درمورد استقلال فعلا نمی توان اظهار نظر قطعی داشت.

وی درادامه رسیدگی به مسایل این دو باشگاه را دشوار خواند و افزود: درحال حاضر این دو باشگاه بدهکارهستند وکارزیادی برایم مانده است. بازیکنان و طلبکاران مطالبات خود را می خواهند درهمین راستا صبح و شب ندارم و درگیر این مطلب هستم امیدوارم بتوانم هرچه سریع تراین موضوع را ساماندهی کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391