برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خادم: مدیرعامل پرسپولیس احتمالا امروز انتخاب می شود

دوشنبه، ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۰۷ — ایرنا

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در خصوصی سازی باشگاههای استقلال و پرسپولیس با اشاره به این که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس احتمالا امروز(دوشنبه)معرفی می شود، گفت : مشکلات مالی این باشگاه با حضور هیات مدیره جدید رفع خواهد شد.

امیر رضا خادم

امیررضاخادم درگفت وگوبارادیو ورزش افزود:رفع مشکلات مالی و بی نظمی های موجود در باشگاه پرسپولیس یکی از مهمترین کارهایی بود که باید انجام می شد، زیرا این موضوع علاقمندان را متاثر کرده و سالهای سال بود که وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد:برای اولین بارمشکل مالی پرسپولیس از طریق حامیان حل خواهد شد وبا کمک این حامیان توان اقتصادی این باشگاه بالا می رود.این تلاش‌ها موجب خواهد شد که کل بدهی های پرسپولیس برای فصل آینده پرداخت شود و حتی سرمایه گذاری برای این باشگاه صورت گیرد.

خادم افزود:براساس قرارداد بسته شده برای یک فصل ۴۰ میلیارد تومان به این باشگاه وارد می شود و قرارداد پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی مسابقات این باشگاه بسته شده است،بنابراین باشگاه می تواند روی ۴۰ تا ۵۰ میلیارد تومان حساب کند و کل بدهی هایش رفع می شود و درآمد زیادی هم شاید حدود ۵۰ میلیارد تومان داشته باشد.

به گفته وی سرمایه گذاری مناسبی برای رفع مشکلات پرسپولیس انجام شده است واعضای هیات مدیره نیزباهمین رویکردوبرای رفع مشکلات انتخاب شده اند.

خادم درمورد چگونگی انتخاب اعضای هیات مدیره گفت:این اعضا متشکل ازافراد فنی و حقوقی هستند و با انتخاب یک مدیرعامل مناسب امور را ساماندهی می کنند.تلاش ما این است که هیات مدیره و مدیرعامل حاشیه نداشته باشند و کار اصولی و با برنامه ریزی انجام دهند.

وی در مورد انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت : مدیرعامل این باشگاه امروز معرفی می شود و چند نفر برای این سمت پیشنهاد شده اند ولی آنچه که با گذشته تفاوت کرده این است که در گذشته یک مدیرعامل انتخاب می‌شد و هیات مدیره در پیرامون وی مشغول به فعالیت می‌شد .اما حالا هیات مدیره انتخاب شده اند که شامل افراد مستقل و صاحب رای هستند و ممکن است که مدیرعامل از داخل این هیات مدیره و یا خارج از آن باشد و فرد مورد نظر براساس رای گیری انتخاب می شود.

خادم در مورد افزایش تعداد اعضای هیات مدیره از هفت نفر به ۹ نفر گفت : اگر مدیرعامل داخل هیات مدیره باشد از آنجا که تعداد اعضای هیات مدیره باید فرد باشد خود شخص مدیرعامل به همراه یک نفر دیگربه اعضای هیات مدیره افزوده می شود ولی اگر این فرد ازخارج هیات مدیره باشد هیات مدیره همین هفت نفر باقی می مانند.

وی ابرازامیدواری کرد که از این پس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مسایل و مشکلات باشگاه پاسخ دهند.

خادم در مورد گمانه زنی های موجود در باره مدیرعامل باشگاه گفت: علیرضا رحیمی یکی از گزینه هاست .ما چهار گزینه دیگر هم داریم که آقای رحیمی هم جزو آنهاست.

یکی ازاین گزینه‌ها نیز فردی است که تاکنون در حوزه اقتصادی فعال بوده است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391